انواع ایزوگام مرغوب قیمت مناسب

ایزوگام ارزان

کارخانه های تولید کننده در جهت جلوگیری از واردات ایزوگام های خارجی تلاش خود را در جهت تولید عایق های رطوبتی با درجه کیفی بالا نموده اند. با توجه به افزایش استفاده از عایق های رطوبتی در قسمت های مختلف پروژه های عمرانی این نوع ایزوگام ها به ‌عنوان محصولاتی درجه یک استفاده می شوند.

ایزوگام های مرغوب و با کیفیت بدون ایجاد شکست و ترک بر اثر تا شدن و نیز قدرت کششی بالا بر اثر پاره شدن و یا انبساط و انقباض دما می توانند به حالت اولیه خود باقی بمانند و با طول عمر بالا در میزان هزینه‌های اضافی مصرف‌کننده جلوگیری به عمل آورند. ایزوگام های مرغوب بدون ایجاد لکه بر اثر کشیدن دست بر روی رول ایزوگام و عدم ایجاد بوی نامطبوع در هنگام نصب نیز قابل شناسایی هستند.

انواع ایزوگام مرغوب قیمت مناسب

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

عایق های رطوبتی را انتخاب کنید که دارای نشان استاندارد هستند همواره کشور ایران در تولید ایزوگام های با کیفیت و دارای نشان استاندارد ملی بسیار موفق بوده است. ایزوگام در کرج مورد نیاز برای خرید عمده را با توجه به دارا بودن نشان استاندارد آن و رول های سلامت و بدون شکستگی و ترک خریداری نمایید.

جهت خرید ایزوگام با قیمت کارخانه می توانید سفارشات خود را با تماس با کارشناسان هوبر و ثبت سفارش به طور مستقیم از کارخانه دریافت کنید.

قیمت رول ایزوگام

رول ایزوگام با توجه به برند تولیدی آن و نوع مواد اولیه، نقش اساسی در قیمت نهایی برای مشتری را دارا می باشد.

خرید عمده را می توانید با توجه به شناخت دقیق از انتخاب ایزوگام خود انجام دهید. شرکت هوبر با فروش مستقیم انواع ایزوگام از درب کارخانه بهترین مرجع برای مشتریان عمده می باشد زیرا بدون پرداخت هزینه اضافی بهترین ایزوگام را با دارا بودن نشان استاندارد در کمترین زمان ممکن می‌تواند فراهم آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *