صادرات ایزوگام به ارمنستان | بهترین ایزوگام فویلدار دولایه

صادرات ایزوگام پلیمری

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان با انتخاب بهترین مارک ایزوگام فویلدار دولایه، می تواند انجام شود. ایزوگام بردین دلیجان به عنوان یک برند موفق در عرصه ایزوگام می باشد که توانسته، تولیدات خود را مطابق با استانداردهای جهانی، به بازار عرضه نماید. ایزوگام استاندارد بردین دلیجان با استفاده از فویل آلومینیومی با ضخامت 14 میکرون پوشیده شده است و مقاومت این محصول را در برابر نور خورشید، تا چندین برابر افزایش می دهد.

نوع بسته بندی و بارگیری از مراحلی است که در صادرات، از اهمیت بالایی برخوردار است و شرکت ایزوگام هوبر به عنوان یکی از شرکت های فعال در عرصه صادرات ایزوگام می باشد که توانسته چنین مراحلی را به بهترین شکل ممکن، به انجام رساند.

صادرات ایزوگام به ارمنستان، یکی از کشورهای هدف ما به حساب می آید و تا کنون، با توجه به ظرفیت هایی که ایجاد نموده ایم، توانسته ایم به اقصی نقاط جهان، صادرات ایزوگام درجه یک ایرانی را به انجام رسانیم.

با توجه به ظرفیت بالای تولید کارخانه ایزوگام ما، فرصت های صادراتی هم به بهترین شکل، ایجاد شده است.

قیمت ایزوگام برای ارمنستان

تاثیر قیمت در صادرات ایزوگام به ارمنستان

قیمت به عنوان یکی از فاکتورهای مهم خواهد بود که در بحث صادرات ایزوگام، می تواند تاثیر گذار باشد و از طرفی، کشورهای مقصد که برای صادرات در نظر گرفته ایم هم فاکتور تعیین کننده جنس و کیفیت ایزوگام صادراتی خواهند بود.

به طور مثال، برای کشوری مانند ارمنستان، ایزوگام هایی مورد انتخاب قرار می گیرد که وزن پایین تری داشته باشند و در نتیجه این امر، بتوان به کاهش قیمت ایزوگام و کاهش هزینه های باربری اقدام نمود.

تولیدات شرکت ایزوگام هوبر، به صورت سفارشی هم برای مشتریان انجام می شود. به این صورت که اگر شما ایزوگام درجه یک دولایه فویلدار را با وزن و استانداردهای مد نظر خود بخواهید سفارش دهید، شرکت ایزوگام هوبر، امکان تولید چنین ایزوگام هایی را خواهد داشت.

مشخصات ایزوگام صادراتی دلیجان

مشخصات ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگامی که برای صادرات عرضه می شود با ایزوگام های بازار داخلی، تفاوت هایی خواهد داشت.

دارا بودن ضمانت نامه های اصل و مجوزهای سازمان بورس، بخشی از اطلاعات لازم خواهد بود که برای صادرات ایزوگام، مورد نیاز خواهد بود.

تولید ایزوگام با قیر پالایشگاهی، عاملی برای تولید ایزوگام BPP خواهد بود که این نوع ایزوگام درجه یک، در بخش های صادراتی، از کاربردهای ویژه ای برخوردار هستند.

برند معروف ایزوگام بردین دلیجان می تواند یکی از گزینه های خوب به حساب آید که شما برای بحث صادرات ایزوگام، اقدام به خرید عمده آن از درب کارخانه تولید کننده نمایید.

انواع ایزوگام پلیمری

انواع ایزوگام پلیمری دلیجان برای صادرات

فعالیت های شرکت ایزوگام هوبر در طول سال های طولانی، عاملی شده تا انواع ایزوگام پلیمری با مشخصات مختلف را بتوان به بازار عرضه نمود.

به طور مثال، ایزوگام دولایه فویلدار، نمونه یکی از کاربردی ترین ایزوگام هایی می باشد که در بخش عایق کاری رطوبتی می توان مورد استفاده قرار داد.

در کنار آن، برخی پروژه ها، نیاز به ایزوگام دولایه بدون فویل خواهند داشت که از قیمت های پایین تری برخوردار است و این نوع ایزوگام هم به صورت کاملا استاندارد، تولید و عرضه می شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام تک لایه فویلدار، ایزوگام طرح دار رنگی، ایزوگام ماسه ای، ایزوگام مناطق سردسیر و گرمسیری از انواع ایزوگام هایی خواهند بود که منطبق بر استانداردهای جهانی، در حال تولید و عرضه می باشند.[/box]

با توجه به حجم تولید بالای ایزوگام در کارخانه های دلیجان، امکان صادرات به تمامی کشورها وجود دارد.

نحوه ارسال ایزوگام از طریق مرزهای زمینی

ارسال ایزوگام به کشورهای همسایه، از طریق مرزهای زمینی انجام می شود که این امر، تاثیر بسزایی در قیمت های تمام شده خواهد داشت.

ثبت سفارش ایزوگام در صورتی که مستقیم از سمت کارخانه تولید کننده ایزوگام انجام پذیرد، به شما این امکان را می دهد که بتوانید به قیمت های خوبی هم دست یابید و از طرفی، دستیابی به مجوزها و استانداردهای لازم هم بخش دیگری از مزیت های همکاری مستقیم با کارخانه تولید کننده مستقیم می باشد.

شرکت ایزوگام هوبر، بستر لازم برای همکاری های صادراتی به جهت ارسال ایزوگام به کشورهای خارجی از قبیل ارمنستان را به بهترین شکل فراهم ساخته است.