ایزوگام پلیمری دو لایه | صادرات بهترین ایزوگام به ترکیه

مشخصات ایزوگام بردین

ایزوگام پلیمری دولایه

ایزوگام پنج ستاره ارومیه به دلیل تهیه شدن از نفت های خام پالایشگاهی با فناوری روز دنیا به عنوان ممتاز ترین ایزوگام شناخته شده و صادرات این بهترین ایزوگام به ترکیه و سایر کشورها سالانه در حجم بالایی انجام می پذیرد.

ایزولاسیون پشت بام امری ضروری و مهم بوده که انجام آن سبب بیمه ساختمان و افزایش طول عمر آن می گردد و همچنین نصب ایزوگام نیازمند وجود کادری تخصصی و متبحر بوده که با دانستن اصول نصب بتوانند ایزولاسیون پشت بام شما را اصولی و با کیفیت انجام دهند.

کارخانه تولید ایزوگام بردین

کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان یکی از محصولات شرکت ایزوگام هوبر بوده که این مجموعه با رعایت پارامترهای استاندارد در خصوص وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و همچنین رعایت اصول در تولید کیفیت، بسته بندی و قیمت مناسب توانسته در بازار داخلی و خارجی سهم قابل توجهی از فروش انحصاری ایزوگام را به خود اختصاص داده و به نوعی می توان گفت بازار فروش را در دستان توانمند خود گرفته است.

ایزوگام بردین دلیجان این انحصار در فروش انواع ایزوگام را مدیون سال ها تلاش بی وقفه و کیفیت محصولات خود می باشد که این کیفیت سبب شده تا میزان تقاضا در بازارهای جهانی برای تهیه این نوع از ایزوگام روند صعودی داشته باشد.

فروش ایزوگام دولایه پلیمری

فروش ایزوگام دو لایه پلیمری از درب کارخانه

آیا امکان خرید یک ایزوگام با کیفیت و با قیمت مناسب وجود دارد؟

ایزوگام های دولایه پلیمری به عنوان منحصر به فرد ترین نسل جدید انواع ایزوگام تولیدی شناخته شده اند که عایقی ضد رطوبت عالی بوده که این کیفیت مدیون به کار رفتن قیر پلیمری خالص و لایه تیشو در آن می باشد که سبب شده عمر آن نسبت به محصولات گذشته دو برابر گردد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت هوبر که همواره محصولات مطلوب را روانه بازارهای فروش می نماید اکنون با فروش انواع ایزوگام دو لایه پلیمری کمک شایانی به اقتصاد مردم کرده و تمامی انواع این ایزوگام را به طور مستقیم از درب کارخانه به فروش مشتری می رساند.[/box]

فروش مستقیم از درب کارخانه با قیمت های مناسب تر و پایین تری انجام گرفته که این امر نیازمند حذف واسطه ها و دلالان از میان خط خرید و فروش می باشد.

فرصت صادرات ایزوگام بردین

فرصت صادرات ایزوگام بردین دلیجان به ترکیه

ایزوگام دلیجان در رشت که از جمله کمپانی های توزیع کننده انواع ایزوگام می باشد طی سال های اخیر موفق به کسب مقام صادر کننده نمونه گشته و بیشترین سهم را در خصوص فروش ایزوگام در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص داده است.

این مجموعه تمامی انواع ایزوگام را پس از قبول سفارش مطابق با جو آب و هوایی همان کشور و منطقه تولید نموده و این امر باعث می شود تا کیفیت ایزوگام تولیدی تا حد زیادی افزایش یابد که همین امر سبب جلب رضایت مشتری می شود.

شرکت هوبر در همین راستا آمادگی خود را به جهت صادرات انواع ایزوگام به اقصی نقاط دنیا و کشورهای متقاضی چون ترکیه اعلام می دارد و تمامی تلاش خود را مبنی بر صادرات بهترین محصولات و جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی بنا نهاده است و براین هدف است تا از فرصت صادرات محصولات خود به اقصی نقاط دنیا کمال استفاده را ببرد.

مشخصات ایزوگام بردین برای صادرات

ایزوگام صادراتی دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی بوده و مطابق با جو آب و هوایی و نوسانات دمای هر کشور تولید می گردد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام های صادراتی اغلب از چند لایه پلی استر و تیشو متراکم تهیه شده اند و این امر میزان کیفیت آن ها را برای صادرات تضمین می نماید، قیر به کار رفته در این ایزوگام ها از قیر های تهیه شده از نفت خام پالایشگاهی یوده که سبب دوچندان شدن کیفیت می گردد.[/box]

همچنین بسته بندی و کیفیت ایزوگام های صادراتی برای خریدار اهمیت ویژه ای داشته و مسلما بسته بندی های ایزوگام های صادراتی با بسته بندی انواع توزیع شده در بازار داخلی تفاوت دارد.

می توان گفت ایزوگام های صادراتی پس از تولید طی چندین مرحله متوالی مورد سنجش و آزمون و خطا قرار گرفته و پس از دارا بودن استاندارد های معمول، ضمن بسته بندی بارگیری شده و به کشور متقاضی ارسال می گردند.