ایزوگام با روکش سنگریزه | صادرات ایزوگام طرح دار پلیمری | هوبر

ایزوگام سنگریزه ای قیمت

ایزوگام با روکش سنگریزه و تولید شده با قیر پلیمری، از ایزوگام های پرکاربرد در امر عایق کاری و زیبا سازی می باشد. برای صادرات ایزوگام طرح دار و رنگی، ایزوگام های سنگریزه ای، بهترین گزینه انتخابی خواهند بود که در میان محصولات شرکت هوبر، به چشم می خورد و شما می توانید برای سفارش عمده انواع ایزوگام، با ما در تماس باشید.

یکی از دست آوردهای جدیدی که در صنعت ایزوگام، شاهد آن هستیم، مربوط به تولید ایزوگام سنگریزه ای خواهد بود که این محصول، با استفاده از بهترین متریال تولید می شود تا هم ظاهر منحصر به فردی داشته باشد و هم این که قدرت چسبندگی بالایی دارد.

ایزوگام سنگریزه ای، به نسبت از مقاومت بالایی به دلیل وجود سنگریزه ها در قسمت بیرونی برخوردار است و این محصول هم می تواند در امر صادرات، یک انتخاب درست و حرفه ای باشد و مجوزهای لازم برای صادرات این محصول، به کشورهای متعددی وجود دارد.

ایزوگام با روکش سنگریزه رنگی

سنگریزه های رنگی به عنوان یکی از پوشش های قابل استفاده برای نصب بر قسمت بیرونی ایزوگام می باشد که در صنعت تولید ایزوگام، شاهد کارایی زیاد و استقبال قابل توجه از سمت مشتریان هستیم که سبب شده تا فروش بالایی از این نوع ایزوگام، برای نصب در قسمت های مختلف ساختمان را به همراه داشته باشد.

ایزوگام سنگریزه ای، دارای دو لایه با لایه های تیشو و پلی استر می باشد که این لایه ها، به نوبه خود از بهترین مواد اولیه ممکن تشکیل شده اند و این که شما بخواهید برای خرید عمده این نوع ایزوگام اقدام نمایید، این سایت را می توانید مرجع سفارشات خود قرار دهید.

فروش اینترنتی ایزوگام طرح دار دولایه

از نمونه ایزوگام های دولایه موجود در بازار، می توان به ایزوگام های طرح دار اشاره نمود که در صنعت عایق کاری امروزی، دارای کارایی زیادی، در سقف ساختمان، دیوار، کف استخر، زمین های ورزشی و … می باشد.

ایزوگام طرح دار ارائه شده در شرکت هوبر، علاوه بر نمونه های سنگریزه ای، شامل انواع ایزوگام طرح آجری، طرح چمن، ایزوگام طرح موزاییکی و … خواهد بود که تمامی این محصولات را می توانید در شرکت هوبر، انتخاب و سفارش دهید.

ایزوگام سنگریزه

قیمت درب کارخانه ایزوگام سنگریزه ای

اگر خواهان این مسئله هستید که اقدام به خرید عمده ایزوگام سنگریزه ای خوب و استاندارد نمایید، محصولات شرکت هوبر با توجه به این که از درب کارخانه تولیدی ارائه می شود، چنین شرایطی را برای شما فراهم آورند که علاوه بر اطمینان از کیفیت، بتوانید از قیمت ها هم مطمئن شوید.

فروش ایزوگام این سایت در نمونه های سنگریزه ای، طرح دار، روکش دار، بدون روکش و …. به صورت عمده و بی واسطه انجام می شود که برای بازار داخل و یا صادرات، می توانید با ما در تماس باشید.