صادرات ایزوگام سهند تبریز به پاکستان

صادرات ایزوگام سهند تبریز

کارخانه تولید ایزوگام سهند توانسته است با درجه بندی کیفی ایزوگام متناسب با توان مالی و نیاز بازار عایق های رطوبتی را تولید کند که قابلیت نصب شدن برروی هر سطحی را با چسبندگی بسیار عالی دارا می باشد.

ایزوگام های تولید شده در کارخانه سهند عمدتاً برای صادرات به کشورهای مختلف انتخاب می شوند. کشورهای عراق، ترکیه، پاکستان، افغانستان، امارات، عمان، از مناطقی محسوب می شوند که صادرات ایزوگام در تناژهای مختلف انجام می گیرد.

دریافت مدارک لازم برای ترخص ایزوگام ها از مرز از ضروری ترین اقدامات قبل از بارگیری ایزوگام ها می باشد.

صادرات ایزوگام سهند تبریز به پاکستان

قیمت ایزوگام سهند تبریز در کارخانه

تلاش برای جذب مشتری در بازارهای خارجی و صادرات هرچه بیشتر به ایزوگام می‌تواند منفرد بسیاری را برای تاجران و کارخانه‌های تولیدکننده در برداشته باشد از این دو کارخانه سهند توانسته است با کسب موفقیت نسبت به رضایت مشتریان خود در خارج از کشور محصولات متنوعی را در بازارهای خارجی ارسال نماید.

اعلام قیمت ایزوگام های تولید شده در کارخانه سهند متناسب با ضخامت آن می باشد. تاییدیه سازمان استاندارد می تواند دلیلی نسبت به انتخاب این برند برای صادرات به کشورهای مختلف باشد. عایق های رطوبتی کارخانه سهند به صورت اینترنتی و آنلاین در تمامی بازارهای خرید و فروش جهانی به صورت مستقیم از کارخانه خریداری و مورد معامله قرار می‌گیرد.

صادرات ایزوگام سهند تبریز

صادرات ایزوگام سهند به پاکستان بر اساس سفارش از انواع مختلف ساده و فویل دار در تعداد لایه های مختلف متناسب با هر کاربری انجام می گیرد. ارسال از طریق مرزهای زمینیبه واسطه امنیت راه های موجود می تواند تضمین کننده سلامت رول ها به دست مشتریان در کشور پاکستان باشد.

عایق های رطوبتی سهند با برخورداری از نشان استاندارد با قابلیت بسیار نسبت به چسبندگی و انعطاف پذیری می توانند مناسب برای صادرات و تأمین نیاز تاجران برای خرید عمده و ارسال به تمامی نقاط مختلف کشور باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *