صادرات ایزوگام | بهترین نوع ایزوگام دولایه برای عراق

ایزوگام سفارشی با ضخامت 5 میلیمتر

صادرات ایزوگام ایرانی

صادرات ایزوگام ایرانی به عراق را با انتخاب ایزوگام دولایه فویلدار مارک مشکین شرق می توانید به انجام رسانید. این نوع ایزوگام با استانداردهای صادراتی، از قیمت های ارزان هم برخوردار است و با ثبت سفارش خود، می توانید ایزوگام را در مرز درخواستی خود تحویل بگیرید و انجام این امور، در یک بازه زمانی کوتاه انجام می شود.

راه اندازی کارخانه ایزوگام هوبر در شهر دلیجان و افزایش ظرفیت خط تولید ایزوگام در این شرکت، عاملی بر آن شده تا هم اکنون شاهد این مسئله باشیم که موقعیت های مناسبی هم به جهت صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف، فراهم شده است.

اگر هدف شما هم از خرید عمده ایزوگام، برای صادرات به عراق می باشد، خوب است از چنین موقعیت ایجاد شده، استفاده لازم را داشته باشید چرا که قیمت های خوب در کنار کیفیت خوب را به شما ارائه می نماییم.

صادرات ایزوگام با مجوزات گمرکی

صادرات ایزوگام با مجوزات گمرکی

برای صادرات ایزوگام با توجه به این که از جمله محصولات نفتی می باشد، به مجوزها و استانداردهای گمرکی خاصی نیاز می باشد و چنین استانداردهایی باید از سمت کارخانه تولید کننده ایزوگام ارائه شود.

گواهی نامه های سازمان بورس، یکی از مجوزهایی می باشد که نیاز است تا از سمت کارخانه تولید کننده ارائه شود و در کنار آن، انجام امور گمرکی و ارائه پلمپ گمرکی هم باید از سمت کارخانه ارائه شود.

شرکت تولید کننده ایزوگام هوبر از جمله مجموعه های فعال در بازار صادرات ایزوگام می باشد که توانسته به چنین موقعیت و فرصت هایی اقدام نماید و برای صادرات ایزوگام به کشورهایی از جمله عراق، می توانید با ما در تماس باشید.

ایزوگام صادراتی با قیمت عالی

ایزوگام صادراتی با قیمت عالی از دلیجان

دلیجان به عنوان پایگاه اصلی فعالیت تولید کنندگان ایزوگام در کشور، همواره توانسته محصولات خوبی در خصوص ایزوگام صادراتی را ارائه نماید.

ایزوگام دولایه مشکین شرق دلیجان، نمونه یکی از ایزوگام های صادراتی می باشد که این نوع ایزوگام در بازار افغانستان و همچنین بازار عراق، مورد استقبال مشتریان و تاجران قرار گرفته است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]این که شما بخواهید برای خرید عمده ایزوگام مارک مشکین شرق اقدام نمایید، این امر از طریق هوبر و راه های ارتباطی این سایت، مستقیم از درب کارخانه امکان پذیر شده است.[/box]

پس بهترین فرصت را در اختیار مشتریان قرار داده ایم تا بتوانند تامین عمده ایزوگام از درب کارخانه را به انجام رسانند و طی این فرایند، به قیمت های خوبی هم دست یابند.

ایزوگام سفارشی با ضخامت 5 میلیمتر

گاهی ممکن است مشتریان برای مصارف خاص، نیازمند این باشند که ایزوگام هایی باکیفیت و با استانداردهای لازم را مورد استفاده قرار دهند و ایزوگام سفارشی، یکی از این مواردی خواهد بود که شما بتوانید با وزن و ضخامت مد نظر خود، این محصول را خریداری نمایید.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم، نمونه یک ایزوگام سفارشی باکیفیت می باشد که تولید این محصول، توسط شرکت هوبر، امکان پذیر خواهد بود اما در نظر داشته باشید که برای سفارش این نوع ایزوگام، باید حداقل خریدی معادل 20000 متر یعنی 2000 رول را داشته باشید.[/box]

دلیل این امر، این خواهد بود که باید یک خط تولید را اختصاص به تولید این نوع ایزوگام دهیم و به همین دلیل باید حجم بالایی در یک پارت، تولید شود.

تماس با ما برای خرید انواع ایزوگام

تماس با ما برای خرید انواع ایزوگام

ایزوگام های تولیدی شرکت هوبر، شامل محصولات متعدد با زمینه های کاربردی متفاوتی می باشد و انتخاب نوع ایزوگام، بر اساس پروژه هایی که شما برای عایق کاری در اختیار دارید، باید انجام پذیرد.

پس چه خوب است که اقدام به تماس با ما نمایید تا ضمن کسب مشاوره های رایگان از تیم فروش ما، بتوانید نوع ایزوگام مناسب را تشخیص دهید.

ایزوگام دولایه فویلدار که با ضخامت بین 3 تا 4 میلیمتر، عمدتا تولید می شود، از کاربردی ترین ایزوگام هایی هستند که شما برای سفارشات عمده خود، می توانید مورد انتخاب قرار دهید و این محصول، از درب کارخانه تولید کننده در دسترس و اختیار شما قرار گرفته است.