آدرس کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان | خرید عمده ایزوگام | شرکت هوبر

فروش ایزوگام دولایه فویلدار

آدرس کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان

آدرس کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان می تواند یکی از اطلاعات مورد نیاز مشتریان برای ثبت سفارش خرید عمده محصولات این شرکت باشد که به بهترین شکل در اختیار شما قرار گرفته است. فروش انواع ایزوگام دولایه، تک لایه، ایزوگام استاندارد صادراتی و … از جمله مواردی است که از طریق این مجموعه انجام می شود.

شهرک صنعتی بوعلی، از جمله موقعیت های اصلی فعالیت کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان می باشد که با شماره ثبت 117 فعالیت می نماید و این شرکت تولیدی، در زمینه فراوری انواع عایق های رطوبتی، فعالیت نموده و توانسته محصولاتی خوب و استاندارد از جمله انواع عایق های رطوبتی bpp و bof را عرضه نماید.

این مجموعه، به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده عایق رطوبتی ایزوگام در منطقه می باشد که ظرفیت بالای تولید محصولات این کارخانه، عاملی بر آن شده تا موقعیت های خوبی برای صادرات ایزوگام به کشورهای خارجی هم فراهم شود.

معرفی شرکت تولیدی ایزوگام

معرفی شرکت تولیدی ایزوگام بام گستر دلیجان

این شرکت در زمینه تولید ایزوگام و مشتقات پلیمری در منطقه دلیجان و در شهرک بوعلی، از سال 1375 فعالیت می نماید. ظرفیت تولید این کارخانه در ابتدای کار، چهار میلیون متر مربع ایزوگام بوده و در طول سال های فعالیتی، با گسترش خطوط تولیدی خود و مجهز کردن کارخانه، توانسته این ظرفیت را تا حد چشم گیری افزایش دهد.

بحث کنترل کیفیت در این کارخانه توسط افراد و کارشناسان مجربی صورت می پذیرد تا در نهایت، شاهد عرضه یک محصول خوب و باکیفیت و منطبق بر استانداردهای روز، به بازار باشیم.

تولیدات ایزوگام بام گستر

ایزوگام های تولیدی شرکت بام گستر، شامل محصولات فویلدار، پودری می باشد که برای شرایط آب و هوایی مختلف سردسیری، گرمسیری و معتدل، ایزوگام هایی متفاوت را عرضه می نماید.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]تولیدات عایق رطوبتی این شرکت، شامل انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و همچنین ایزوگام هایی با استانداردهای مختلف می باشد که مشتریان این امکان را دارند که بر اساس پروژه های اجرایی خود، اقدام به انتخاب ایزوگام مناسب نمایند.[/box]

ایزوگام فویلدار به عنوان کاربردی ترین ایزوگامی خواهد بود که از تولیدات شرکت بام گستر می توانید انتخاب نمایید اما در پروژه هایی مانند پی ساختمان، نیاز به استفاده از ایزوگام های پودری یا بدون فویل خواهد بود که این محصول هم توسط این شرکت، با بهترین کیفیت، عرضه می شود.

قیمت ایزوگام گستر بام محلات

قیمت ایزوگام گستر بام محلات

محلات از جمله مناطق فعال در دلیجان می باشد که سرمایه گذاری های خوبی در عرصه راه اندازی خط تولید ایزوگام در این منطقه انجام شده و به همین دلیل، شاهد فعالیت شرکت ها و کارخانه های زیادی در این منطقه هستیم که توانسته اند اقدام به تولید ایزوگام نمایند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت بام گستر هم یکی از این مجموعه هایی است که با راه اندازی خط تولید خود، توانسته بهترین محصولات ایزوگام را عرضه نماید اما سوال این جاست که قیمت این محصولات در بازار، چقدر است؟[/box]

کارشناسان فروش ما از طریق راه های ارتباطی این مجموعه، شرایطی را فراهم ساخته اند که مشتریان بتوانند به صورت روزانه، از قیمت انواع ایزوگام، مطلع شوند و به همین دلیل، ارتباط با ما از این طریق، می تواند مشاوره رایگان در زمینه خرید ایزوگام را هم امکان پذیر نماید.

فروش ایزوگام دولایه فویلدار از کارخانه

همانطور که می دانید ایزوگام دولایه فویلدار، به عنوان یکی از کاربردی ترین نمونه ایزوگام هایی می باشد که برای عایق کاری رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرد و انتخاب این محصول از تولیدات شرکت بام گستر، می تواند کیفیت و بازدهی خوبی به همراه داشته باشد.

همچنین شرکت تولیدی ایزوگام بام گستر، با ارائه ضمانت نامه های معتبر و تضمین شده، شرایط اطمینان بیشتری را برای مشتریان خود فراهم می آورد.

به منظور فروش بی واسطه انواع تولیدات کارخانه بام گستر، این سایت را مرجع خود قرار داده ایم تا انواع ایزوگام فویلدار و دیگر تولیدات خود را در اختیار شما قرار دهیم.