قیمت ایزوگام 4 میلیمتری | بهترین نوع ایزوگام کدام است

سفارش ایزوگام دلیجان

برای مطلع شدن از این موضوع که بهترین نوع ایزوگام کدام است و چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد و همچنین لیست قیمت ایزوگام ۴ میلیمتری و دیگر انواع آن کافی است سری به سایت شرکت هوبر زده و کسب اطلاعات در خصوص هر نوع ایزوگامی نمایید.

عایق بندی ساختمان ها و پشت بام ها در گذشته به صورت سنتی با استفاده از آسفالت و قیر گونی صورت می گرفت که این روش ها امروزه جای خود را به انواع پیشرفته عایق با نام ایزوگام داده اند، ایزوگام ها پوششی بی دردسر برای حفاظت از ساختمان بوده و با فرمولاسیون پیشرفته ای که دارد می تواند عمر ساختمان را افزایش دهد.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟

ایزوگام ها بر اساس ماده اصلی تشکیل دهنده به دو نوع ایزوگام پلیمری و دمیده تقسیم می شوند که نوع پلیمری برتر و با کیفیت تر از نوع دمیده می باشد.

ایزوگام پلیمری:

عنصر اصلی تشکیل دهنده این ایزوگام قیر خالص 60- 70 می باشد که این قیر از پالایش نفت خام به دست می آید، البته وجود مواد دیگر چون پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیوم و … به کار رفته در آن نیز سبب برتری این نوع ایزوگام و طول عمر بیشتر آن گشته است.

ایزوگام دمیده:

عنصر اصلی آن قیر دمیده بوده که در مقایسه با قیر خالص عمر کمتر و دوام کمتری را دارا می باشد. این قیر دارای درصد نفوذ پایین تر، درجه نرمی بیشتر و حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما می باشد که تمامی موارد ذکر شده سبب کیفیت بهتر ایزوگام پلیمری نسبت به دمیده می گردد.

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قیمت مسئله ای مهم در خصوص خرید هر نوع محصولی می باشد که ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نیست.

علی الخصوص که بسیاری از افراد ایزوگام را پوششی غیر ضروری دانسته و اغلب از نصب آن سر باز میزنند، بنابراین پیدا کردن ایزوگام هایی با کیفیت و قیمت مناسب می تواند رغبت مردم را به نصب این پوشش و افزایش دوام و عمر ساختمان بیشتر کند.

شرکت هوبر با دارا بودن نمایندگی ایزوگام دلیجان لیست قیمت انواع ایزوگام را با روکش ها و جنس های مختلف در سایت شرکت خود ذکر کرده و مشتریان جهت آگاهی از قیمت ها می توانند به سایت مراجعه نمایند.

ایزوگام شرق بدون نصب

قیمت ایزوگام شرق بدون نصب

نصب ایزوگام مسئله بسیار مهمی بوده که پس از خرید ایزوگام نمایان می شود.

عده ای فقط برای خرید ایزوگام وسواس به خرج داده و پس از انتخاب بهترین نوع آن در نصب کوتاهی کرده و اغلب ایزوگام را خراب می کنند.

نصب ایزوگام حرفه ای تخصصی بوده که نیازمند افراد کاربلد در این حیطه می باشد..

برای نصب ایزوگام باید به نکاتی توجه نمود:

  1. قبل از نصب سطح مورد نظر باید تمیز شده و عاری از هر گونه گرد و خاک، سنگریزه و مواد زباله ای دیگر باشد.
  2. در صورت وجود ترک بزرگ تر از 1 سانتی متر بر روی زمین باید به وسیله خمیر ماستیک و یا سیمان پر شود.
  3. کولر و سایر اشیا فلزی باید جمع آوری شده تا نصب ایزوگام با دقت و به صورت اصولی انجام شود.

تمامی موارد ذکر شده در بالا کاملا پیش پا افتاده بوده و موارد تخصصی تری نیز جهت رعایت در نصب موجود می باشد که نیازمند یادگیری است.

اکنون شرکت هوبر آماده پاسخ گویی به شما عزیزان جهت ارائه لیست قیمت انواع ایزوگام با نصب در محل و بدون نصب می باشد.

سفارش ایزوگام مشکین شرق دلیجان مستقیم از کارخانه

قیمت امری وابسته و متصل به کیفیت و میزان کار روی یک محصول می باشد و مسلما هر چه کیفیت بالاتر و مواد اولیه به کار رفته مرغوب تر باشد قیمت جنس افزایش پیدا می کند.

اما راه مناسبی که می توان قیمت محصولات را اندکی کاهش داد، خرید مستقیم از درب کارخانه است.

ایزوگام مشکین شرق دلیجان این امکان را برای مشتریان خود از طریق فروشگاه های اینترنتی فراهم کرده است تا بتوانند انواع ایزوگام درجه یک را با قیمت هایی ایده آل از درب کارخانه تهیه کنند.

لیست قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان به صورت اینترنتی و عمده با درج تخفیف های فصلی راهی مناسب برای خریداران است تا بتوانند در این موقعیت برای تعویض و یا نصب ایزوگام خود اقدام نمایند.