لیست قیمت ایزوگام شرق دولایه فویلدار

,
قیمت ایزوگام شرق فویلدار

از اساسی ترین تولیدات انجام گرفته در هر کارخانه ای می باشد. زیرا به دلیل کاربردی بودن و همه شمول بودن این نوع عایق رطوبتی همواره انواع مختلف آن اط نظر روکش در اختیار خریداران در سراسر کشور قرار می گیرد.

کارخانه شرق بهترین تولیدکننده ایزوگام در کشور می باشد که ایزوگام های دولایه خود را با کیفیت هایی عالی تولید و در بازار عرضه می نماید.

عایق های رطوبتی دولایه فویلدار را می توانید بر اساس انواع مختلف آن از طریق شرکت هوبر دریافت کنید. شرکت هوبر توانسته است تمامی ایزوگام های تولید شده از کارخانه شرق را به خصوص ایزوگام های دولایه را با قیمت های بسیار ویژه همراه سازد. این فروش ویژه به واسطه همکاری این مرکز با کارخانه شکل گرفته است. بنابراین این فرصت طلایی برای دریافت قیمت ارزان ایزوگام را از دست ندهید.

لیست قیمت ایزوگام شرق دولایه فویلدار

قیمت ایزوگام شرق با بهترین کیفیت

بهترین کیفیت های ایزوگام های تولید شده از کارخانه شرق را می توانید با دریافت کمترین هزینه دریافت کنید. ایزوگام های تولید شده از کارخانه شرق با توجه به تنوع از نظر ضخامت می توانند مورد استفاده در زیرسازی های ساختمان و قسمت های داخلی و آبریز با نصب مناسب همراه باشند. همچنین انواع مختلف ایزوگام را می‌توانید با ضخامت های بالاتر از ۵/۳ میلیمتر که بر اساس استانداردها می باشند را در انواع ساده و فویلدار آن از کارخانه شرق دریافت کنید.

قیمت ایزوگام شرق فویلدار

انواع مختلف ایزوگام درجه یک تولید شده در کارخانه شرق را می توانید بر اساس نیاز از انواع آن با اطلاع از قیمت جدید آن خریداری کنید. ایزوگام های تولید شده از نوع فویلدار عموماً برای نصب شدن در پشت بام ها مورد استفاده قرار می‌گیرند با فروش ویژه از مرکز هوبر می‌تواند بهترین شرایط را برای شما خریداران عمده ایجاد نماید.

جهت جویا شدن از قیمت های خرید عمده از کارخانه شرق با کارشناسان در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *