قیمت ایزوگام شرق دلیجان با نصب در سال 98

قیمت ایزوگام شرق دلیجان با نصب در سال 98

ایزوگام شرق دلیجان برای فروش عمده در بازار با بهترین قیمت ها در سال 98، مستقیم از کارخانه از طریق این سایت عرضه می شود که می توانید در برخی شهرها، خرید ایزوگام های مورد نیاز خود را به همراه خدمات نصب، سفارش دهید. این شرکت، عرضه کننده ایزوگام های فویلدار، بدون فویل و همچنین با انواع ضخامت ها و مدل های مختلف می باشد که می توانید در کمترین زمان، برای سفارشات خود اقدام نمایید.

عایق سازی رطوبتی، از اصلی ترین کاربردهایی است که برای ایزوگام های شرق دلیجان می توان بیان نمود و این شرکت تولیدی ایزوگام، برای موقعیت های مصرفی در شهرهای مختلف و با توجه به شرایط آب و هوایی که دارند، اقدام به تولید ایزوگام های مختلفی نموده است.

کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان به عنوان یک کارخانه عرضه کننده ایزوگام های فویلدار و بدون فویل در کشور می باشد که تا کنون توانسته بهترین پروژه های عایق سازی را به انجام رساند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در تولید ایزوگام، نکات متعددی وجود دارد که شرکت ایزوگام شرق دلیجان، با رعایت تمامی این موارد، توانسته بهترین نوع ایزوگام ها را به بازار عرضه نماید.[/box]

شاید مهم ترین شاخصه رقابتی این کارخانه به نسبت دیگر برندها، مربوط به این امر باشد که قابلیت تولید ایزوگام، به صورت سفارشی بر اساس نیاز مشتریان نیز دارد.

منظور از این صحبت، این است که در برخی موارد، مشتریان نیاز به این دارند که ضخامت ایزوگام ها را تغییر دهند و این مسئله برروی وزن و قیمت تمام شده ایزوگام، تاثیر می گذارد.

به طور مثال در شهرهای جنوبی ایران از جمله بندرعباس، با توجه به گرمای زیادی که در این مناطق وجود دارد، سفارش عمده ایزوگام، از نمونه هایی انجام می شود که هم ضخامت بالاتری داشته باشند و هم وزن سنگین تری، تا در نتیجه شاهد بهترین نوع عایق کاری باشیم.

تولید ایزوگام فویلدار

تولید ایزوگام فویل دار درجه یک شرق دلیجان

یکی از انواع ایزوگام های موجود در بازار، مربوط به ایزوگام های فویلدار است که از دو نوع روکش، در تولید چنین ایزوگام هایی استفاده می شود و اولین آن ها مربوط به ایزوگام هایی با فویل آلومینیومی است.

نوع دیگری از ایزوگام های فویلدار، معروف به ایزوگام های نایلکس یا پودری هستند.

[toggle title=”نکته” state=”open”]دلیل استفاده از آلومینیوم در تولید ایزوگام های فویلدار، هم برای افزایش زیبایی می باشد و هم به منظور جلوگیری از برخورد مستقیم نور آفتاب است و در نتیجه این امر، می توان انتظار افزایش طول عمر و بازدهی ایزوگام ها خواهیم بود.[/toggle]

آلومینیوم به کار رفته در تولید ایزوگام های فویلدار، ضخامت 14 میکرونی دارند و بسیار نازک است به نحوی که می توان آن را به راحتی با دست جدا نمود.

شرکت ایزوگام شرق دلیجان در تولید ایزوگام های فویلدار خود هم نهایت دقت و کیفیت را به کار گرفته و در نتیجه با انتخاب محصولات این شرکت، می توانید در کنار کیفیت، از مزیت های دیگری همچون قیمت خوب، بیمه نامه و ضمانت نامه نیز برخوردار شوید.

قیمت ایزوگام

بهترین قیمت ایزوگام رولی بدون فویل

ایزوگام های رولی بدون فویل هم نمونه دیگری از تولیدات شرکت ایزوگام شرق دلیجان می باشد که این محصول هم قابل استفاده در پروژه های عایق سازی رطوبتی بوده و می تواند بهترین کیفیت و نتیجه را به همراه داشته باشد.

چنین ایزوگام هایی در صورتی که مستقیم از کارخانه تولید کننده خریداری شود، می تواند بهترین قیمت ها را هم به همراه آورد و در نتیجه ما به منظور پاسخگویی بهتر و سریع تر به مشتریان خرید عمده ایزوگام، چنین شرایطی را محیا نموده ایم.

موقعیت مکانی شما، هیچ گونه تاثیری در خدمات فروش ایزوگام ما نداشته و همچنان، این آمادگی را داریم که در هر شهری که شما بخواهید، انواع ایزوگام های بدون فویل و حتی فویلدار را ارائه نماییم.

اما به منظور داشتن صرفه اقتصادی برای شما عزیزان، حداقل حجم سفارشی شما، باید به اندازه یک وانت باشد تا به صورت مستقیم، این ماشین به مقصد مد نظر شما حرکت نماید.

اما در خصوص نحوه سفارش عمده ایزوگام هم می توانید این امر را ضمن تماس با شرکت ایزوگام هوبر که مسئولیت فروش عمده ایزوگام را بر عهده دارد، اقدام نمایید.

صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام فویلدار دولایه به افغانستان

افغانستان به عنوان یکی از بازارهای اقتصادی برای صادرات ایزوگام محسوب می شود که با توجه به شرایط این کشور، می توان انتظار داشت که به دنبال خرید عمده ایزوگام های ارزان هستند.

ارزان تر شدن ایزوگام های شرق دلیجان، در نتیجه کاهش ضخامت و کاهش وزن آن ها اتفاق می افتد و این امر از سمت مشتریان افغانستان، کامل مورد قبول است.

همچنین کاهش ضخامت ایزوگام، در امور حمل و نقل و کرایه های باربری هم تاثیر گذاشته و آن را تا حد چشم گیری کاهش می دهد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]با این حال، بهترین نوع ایزوگام های فویلدار و بدون فویل با ضخامت های مختلف را برای امور صادراتی آماده نموده ایم که می توانید سفارشات عمده خود را با واحد فروش شرکت ایزوگام هوبر، در میان گذارید.[/box]

خدمات فروش ایزوگام در بحث های صادراتی، به همراه انجام امور گمرکی و همچنین پلمپ بار انجام می شود که همین مسئله می تواند سرعت انجام امور صادراتی را تا چندین برابر افزایش دهد.