قیمت ایزوگام پلیمری حفاظ تبریز

,
صادرات ارزان ایزوگام با کمترین قیمت

با توجه به نیاز روز افزون قیر بشکه ای تهران در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع مختلف به عنوان عایق رطوبتی جهت جلوگیری از نفوذ نم و باران در سازه موردنظر همواره ایزوگام به عنوان عاملی اساسی در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل کارخانه‌های بسیاری توانسته اند با تولید ایزوگام های مختلف با درجه کیفی متفاوت نیاز عایق رطوبتی در داخل کشور را تامین نمایند. همچنین با فروش ایزوگام های با کیفیت برای کشور های مختلف توانسته اند در بخش صادرات نیز بسیار موفق عمل نمایند.

کارخانه ایزوگام حفاظ تبریز از جمله تولید کنندگانی است که توانسته است ایزوگام هایی با درجه کیفی بالا را تولید نماید. همواره اساس تولید ایزوگام بر مبنای نیاز بازار و میزان تقاضا برای عایق های رطوبتی بوده است.

رول‌های تولیدشده ایزوگام از کارخانه حفاظ تبریز در طول ۱۰ متر می ‌باشند که با دارا بودن تنوع در تعداد لایه ها روکش ها توانسته است مخاطبان بسیاری را در بازار خرید و فروش ایزوگام کسب نماید. توجه به تولید ایزوگام های استاندارد از جمله مواردی است که مدیران توانسته‌اند به واسطه آن فروش خود را افزایش دهند.

قیمت ایزوگام پلیمری حفاظ تبریز

قیمت ایزوگام حفاظ پلیمری

ایزوگام درجه یک به دلیل دارا بودن مواد اولیه پلیمری به عنوان عایق های رطوبتی با درجه کیفی بالا شناخته شده اند. نوع کیفیت این عایق های رطوبتی به گونه ای است که با دارا بودن طول عمر بالا و مقاومت بسیار خوب نسبت به سایر انواع ایزوگام های تولید شده به عنوان یکی از بهترین عایق های رطوبتی تولید شده در کشور شناخته شود.

به دلیل نوع مواد پلیمری مورد استفاده در تولید این نوع ایزوگام قیمت تمام شده نیز بیشتر می‌باشد. کارخانه حفاظ ایزوگام های پلیمری خود را با نشان استاندارد برای فروش در سراسر کشور از طریق نمایندگی ها موجود در شهرهای بزرگ اقدام نموده است. شرکت هوبر به عنوان مرکز پخش آنلاین ایزوگام حفاظ از درب کارخانه  محصولات را بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اگر می خواهید که ایزوگام مورد نظر را به صورت عمده و با قیمتی ارزان خریداری نمایید می توانید با تماس با کارشناسان فعال در واحد پاسخگویی در شرکت هوبر محصول مورد نظر خود را با دریافت مشاوره به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *