فروش بهترین ایزوگام بام گستر دلیجان ۱۱۷ برای پشت بام

فروش ایزوگام پشت بام

فروش بهترین ایزوگام

ایزوگام <ایزوگام حفاظ باران با شماره ثبت ۱۱۷، محصولاتی همچون ایزوگام دولایه فویلدار را تولید می کند. این محصول برای نصب برروی پشت بام، بهترین گزینه خواهد بود. اگر می خواهید ایزوگام با طول عمر بالا و کیفیت خوب را در پروژه های خود استفاده کنید، این بهترین پیشنهاد است. فروش عمده ایزوگام در این سایت، با توجه به اینکه مستقیم از کارخانه انجام می شود، بهترین قیمت ها را به دنبال دارد.

همه می دانیم که بهترین روش برای عایق کاری رطوبتی، استفاده از ایزوگام است. اما این که کدام یک از شرکت های تولید کننده ایزوگام، توانسته اند محصول خوب و باکیفیت را ارائه نمایند، یکی از سوالا مهم می باشد.

شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان، از تولید کنندگان قدر در کشور می باشد و توانسته محصولات متنوع برای زمینه های کاربردی گوناگون را را به بازار عرضه نماید.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام را چگونه می توان انتخاب نمود؟

پشت بام از پروژه هایی است که میزان مصرف بالایی از ایزوگام را به خود اختصاص می دهد. هر چه بتوان ایزوگام باکیفیت تری را مورد استفاده قرار داد، بی شک، طول عمر بالاتر آن، عاملی برای صرفه جویی در هزینه ها خواهد بود.

اما اینکه بهترین ایزوگام برای نصب پشت بام کدام مورد است، می توان با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین نیاز مشتریان پیشنهاد نمود.

در حالت عادی، ایزوگام پلیمری دولایه فویلدار آلومینیومی می تواند از بهترین پیشنهاداتی باشد که در هر شرایط آب و هوایی، دارای مقاومت لازم است.

اما امروزه نسل جدیدی از ایزوگام ها با نام ایزوگام طرحدار، وارد بازار شده است که دارای ظاهر زیبا به همراه مقاومت بالا می باشد.

این ایزوگام ها با طرح های چمن، آجری، ورساچ، لانه زنبوری، سنگریزه ای، ماسه ای و … تولید می شوند و در کنار ایزوگام پلیمری، می توانید برای خرید عمده این محصول هم اقدام نمایید.

خرید عمده ایزوگام بام گستر

مشخصات ایزوگام بام گستر دلیجان برای خرید عمده، چیست؟

ایزوگام بام گستر، دارای کیفیت بالایی بوده و از مشخصات فنی این ایزوگام، می توان موارد زیر را بیان نمود:

  • طول ده متر
  • عرض یک متر
  • ضخامت ۴ میلیمتر
  • وزن ۴۰ کیلوگرم
  • مقاومت در برابر دمای صفر درجه
  • مقاومت در برابر گرمای ۱۲۰ درجه
  • نقطه اشتعال ۲۵۰ درجه سانتی گراد

این ها برخی از نقاط مثبت و مشخصات فنی ایزوگام بام گستر می باشد.

با توجه به همین چند مورد، می توان به این نتیجه دست یافت که ایزوگام بام گستر، یک گزینه خوب و ایده آل برای نصب در پروژه های عایق کاری رطوبتی است و امکان خرید عمده آن نیز در این سایت، فراهم شده است.

کارخانه ایزوگام بام گستر

شماره تلفن کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان برای سفارش عمده، کدام است؟

برای سفارش عمده ایزوگام بام گستر در بازار، راه های متعددی وجود دارد اما ساده ترین و کم هزینه ترین و همچنین مقرون به صرفه ترین آن ها مربوط به ارتباط مستقیم با کارخانه تولید کننده می باشد.

این که برای خرید عمده ایزوگام از کارخانه تولید کننده اقدام به سفارش نماییم، شاید برای هر فردی امکان پذیر نباشد چرا که اکثریت مشتریان، در مکان هایی دور از دلیجان قرار دارند.

از همین روست که شماره تلفن های مربوط به پذیرش سفارش عمده ایزوگام، در اختیار شما قرار داده شده است.

از این راه شما می توانید هر محدودیتی را کنار گذاشته و برای شروع همکاری با ما اقدام به تماس نمایید.

صادرات ایزوگام به ترکیه

برای صادرات ایزوگام به ترکیه، چه کاری باید انجام داد؟

ترکیه از جمله کشورهای مقصد و پذیرنده ایزوگام در بازار جهانی می باشد اما این که مسیرهای ارتباطی برای افزایش مراودات اقتصادی ایران و ترکیه، چیست، در ادامه بیان می نماییم.

ظرفیت تولید ایزوگام ونوس دلیجان در کارخانه های دلیجان، بسیار بالا بوده و همین مسئله عاملی شده تا ما در جهت گسترش همکاری و صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف، فعالیت نماییم.

از همین رو بستری ایجاد نموده ایم که بهترین ایزوگام های تولیدی را مستقیم به تاجران معرفی نماییم و علاوه بر این، توانمندی لازم برای انجام امور گمرکی و تحویل ایزوگام در کشورهای مقصد را داریم.

می توانید سفارشات ایزوگام مورد نیاز خود برای بازار ترکیه و دیگر کشورها را با شرکت ایزوگام هوبر در میان گذارید.