فروش ایزوگام | صادرات ایزوگام از ایران به ترکیه

صادرات ایزوگام از ایران به ترکیه

فروش ایزوگام صادراتی

فروش <ایزوگام حفاظ باران، در نمونه های مختلفی انجام می شود که با تولید ایزوگام دلیجان، بهترین موقعیت برای صادرات ایزوگام از ایران به ترکیه و هر کشوری که شما بخواهید، فراهم شده است. ایزوگام پلیمری دولایه به همراه فویل آلومینیومی با ضخامت ۱۴ میکرون، نمونه یکی از ایزوگام های کارآمد می باشد که اگر بخواهید چنین ایزوگامی را تهیه نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

ایزوگام تولید شده با استفاده از قیر پلیمری خالص ۶۰/۷۰ به نسبت قیرهای اکسیده، از تفاوت های زیادی برخوردار می باشد که از جمله این تفاوت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • طول عمر بیشتر ایزوگام پلیمری
  • مقاومت دمایی بالاتر ایزوگام پلیمری
  • ضخامت و وزن پایین تر ضخامت پلیمری
  • بوی مطبوع تر

با توجه به نکاتی که بیان شد، به خوبی می توانید ایزوگام پلیمری درجه یک را از ایزوگام های اکسیده موجود در بازار تشخیص دهید.

بهترین ایزوگام ایرانی

بهترین ایزوگام ایرانی برای صادرات

برای صادرات ایزوگام ایرانی، مشتری نیاز به این دارد که بهترین ایزوگام موجود در بازار را انتخاب و خریداری نماید و ایزوگام های پلیمری پلاستیکی با توجه به مزیت هایی که دارند، از بهترین نوع ایزوگام های صادراتی به حساب می آیند.

از مزیت های مهمی که در خصوص ایزوگام پلیمری می توان بیان نمود، مربوط به موارد زیر خواهد بود:

  • طول عمر بالای ۱۵ سال
  • مقاومت در برابر سرمای -۵ تا گرمای ۱۰۰ درجه سانتیگراد
  • دارا بودن وزن مناسب و استاندارد
  • دارا بودن استانداردهای ملی
  • قدرت چسبندگی بالا
  • انعطاف پذیری بالا

با تمامی این مزیت هایی که بیان شد، می توان انتظار یک عایق کاری خوب و حرفه ای را در نتیجه استفاده از چنین ایزوگام هایی داشت.

خرید ایزوگام از کارخانه

خرید ایزوگام از درب کارخانه

برای خرید عمده ایزوگام در بازار، درب کارخانه دلیجان می تواند یکی از موقعیت های خوب به حساب آید اما آیا همه مشتریان، چنین شرایطی را می توانند داشته باشند که از درب کارخانه، برای خرید ایزوگام اقدام نمایند؟

پاسخ مثبت است چرا که امروزه روش های فروش و تجارت به نسبت گذشته با تفاوت های بسیار زیادی همراه بوده است به گونه ای که شما می توانید با بهترین قیمت های ممکن، اقدام به خرید ایزوگام نمایید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]روش مدرن امروزی، بر پایه تبلیغات و بازاریابی از طریق سایت، استوار بوده که عاملی برای کاهش هزینه های تبلیغات نیز می باشد و از طرفی، بازدهی را به خوبی افزایش می دهید.[/box]

خرید بهترین ایزوگام

خرید بهترین ایزوگام دلیجان

پس با انتخاب بهترین ایزوگام های کارخانه دلیجان، این موقعیت هم برای شما ایجاد می شود که بتوانید برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید و انجام این کار، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما صورت می پذیرد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما برای مشتریان خود در سراسر کشور، قیمت های واحدی برای خرید عمده ایزوگام را اعلام می کنیم اما نکته قابل توجهی که وجود دارد، مربوط به این است که بر اساس شهرهایی که در آن قرار دارید و همچنین حجم سفارشات شما، نرخ کرایه ها می تواند متفاوت باشد که برروی قیمت ایزوگام خریداری شده هم تاثیر می گذارد.[/box]

بی شک هر چه خرید شما بیشتر باشد، می توان این انتظار را هم داشت که هزینه های باربری برروی قیمت ایزوگام، سرشکن شود.

صادرات ایزوگام برای ترکیه

صادرات ایزوگام به ترکیه چگونه است

برای صادرات ایزوگام ونوس دلیجان به بازار ترکیه، مشتری و تاجر باید نیاز خود را در خصوص ضخامت ایزوگام مورد نیاز، وزن ایزوگام و همچنین استانداردهایی که مد نظر دارد را مشخص نماید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]به طور مثال، استاندارد ce یکی از استانداردهایی است که اکثر مشتریان صادرات ایزوگام به ترکیه، به دنبال آن هستند و از طریق این مرکز، آن را در اختیار شما قرار می دهیم.[/box]

علاوه بر این با ارائه ایزوگام های خوب و درجه یک صادراتی، رضایت مندی خوبی را از مشتریان خود به دست آورده ایم و شما هم می توانید از شرایط همکاری این مرکز، نهایت استفاده را داشته باشید.