ایزوگام استخر کرج | بهترین ایزوگام طرح دار | شرکت هوبر

فروش انواع ایزوگام طرح دار

ایزوگام استخر کرج

بهترینایزوگام درجه یک توسط شرکت هوبر توزیع می شود که این ایزوگام ها کاملا با کیفیت بوده و به عنوان ایزوگام استخر نیز شناخته می شوند که در کرج و سایر شهرهای ایران در دسترس است.

ایزوگام ها با فرمولاسیون جدید تولید شده اند و بهترین جایگزین ممکن برای انواع قیر گونی هستند که در گذشته از آن ها برای عایق کاری ساختمان استفاده می شده و باید به وسیله حرارت بر روی زمین چسبانده شوند.

آب بندی استخر با ایزوگام طرح دار

ایزوگام های طرح دار را می توان مناسب ترین انواع ایزوگام برای پوشش کف استخر دانست.

این ایزوگام ها بسیار زیبا بوده و در زیبا سازی نمای استخر نقش به سزایی دارند.

علاوه بر زیبا سازی استحکام این نوع از ایزوگام ها سبب می شود تا آب بندی استخر به صورت کاملا اصولی انجام گرفته و از ریزش و یا خرابی جلوگیری به عمل می آورد.

بر خلاف تصور عده ای که ایزوگام طرح دار را فقط برای زیبایی مناسب می دانند باید گفت که این ایزوگام ها همانند سایر انواع تولیدی دارای کیفیت و استحکام بوده و از مواد اولیه درجه یک تهیه شده است و برای حفظ و آب بندی استخر گزینه ای کاملا مناسب می باشد.

ایزوگام دولایه با طرح لانه زنبوری

ایزوگام دو لایه با طرح لانه زنبوری

ایزوگام های دو لایه از جمله محصولاتی بودند که صنعت ایروگام را متحول کرده و به دلیل وجود دو لایه پلی استر و تیشو در آن ها چیزی حدود دو برابر مقاومت را نسبت به انواع عادی و تک لایه دارا می باشند.

به کار بردن دو لایه در انواع ایزوگام های طرح دار سبب شده تا مشتری ضمن دریافت کیفیت از زیبایی نیز بهره مند شود.

انواع ایزوگام های طرح دار را برای زیباسازی نما استفاده می کنند که در میان طرح های متنوع موجود، طرح لانه زنبوری از طرفداران بیشتری برخوردار است و میزان تولید آن نیز بالاتر می باشد.

استفاده از ایزوگام های دو لایه طرح دار سبب شده تا مشتری ضمن دریافت زیبایی از کیفیت نیز بهره مند شده و سازه خود را بیمه ای با عمر طولانی نماید.

ایزوگام استاندارد با چسبندگی بالا

راه تشخیص یک ایزوگام اصل از تقلبی چیست؟

با روز افزون شدن نیاز مردم به هر محصولی راهی برای تولید فیک و قلابی انواع آن باز شده و بسیاری از تولید کنندگان درصدد تولید انواع آن محصول با کیفیتی پایین و به طبع قیمت هایی پایین تر بر می آیند.

ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نبوده و امروزه انواع ایزوگام تقلبی و غیر استاندارد در بازار فروش اشباع شده است.

از جمله راه های تشخیص ایزوگام اصل از تقلبی وجود نشان استاندارد بر روی ایزوگام می باشد.

ایزوگام هایی به دریافت نشان استاندارد نائل می آیند که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده و دارای وزن و ضخامت متناسب با استاندارد های جهانی باشند، از این رو در صورت نبود آرم استاندارد بر روی محصول باید به کیفیت آن شک نموده و گول قیمت های پایین را نخوریم.

فروش انواع ایزوگام طرح دار

شرکت هوبر شرکتی مطمئن و نامی در خصوص فروش انواع ایزوگام درجه یک بوده و تا به امروز حسن نیت و درستکاری خود را در خصوص فروش غیر مستقیم به مشتریان نشان داده است.

این مجموعه با دارا بودن قرار داد با بهترین تولید کننده های ایزوگام از اقسام متنوع ایزوگام در انبار خود دارا بوده و شما می توانید بسته به نیاز خود هر نوعی از ایزوگام را که تمایل دارید در حجم عمده از ما بخواهید.

اکنون فروش انواع ایزوگام طرح دار با کیفیت و قیمت مناسب را می توانید از طریق درگاه های شرکت هوبر پیگیری نمایید.