قیمت ایزوگام مناطق گرمسیر با چسبندگی بالا

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیر

ایزوگام های گرمسیری باید چه شاخصه هایی را داشته باشند تا بتوانند بهترین عملکرد را در اقلیم بسیار گرم داشته باشند؟ در پاسخ باید گفت که ایزوگام هایی که در محیط های بسیار گرم نصب می شوند باید با چسبندگی بسیار بالا و مقاومت بسیار خوب در برابر حرارت بالا بتوانند به خوبی ایفای نقش نمایند.

استفاده قیر امولسیون در بورس امروز در گذشته به جهت عایق نمودن پشت بام ها علاوه بر زمان بر بودن میزان بسیار زیادی از استفاده سوخت های فسیلی و تجدیدناپذیر را دربر دشت. با ورود دانش تولید ایزوگام سبب شد که بهترین عایق های رطوبتی به مرور زمان بر اثر آزمون و خطا تولید شوند تا اینکه امروزه بهترین عایق های رطوبتی با وزن بسیار سبک و چسبندگی بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار بگیر

از جمله کیفیت های خوب ایزوگام های گرمسیری این است که بدون تغییر حالت بتوانند ساعت های طولانی با قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و حرارت بسیار بالا با انعکاس نور خورشید از میزان حرارت نور خورشید به سقف خانه جلوگیری نمایند.

ایزوگام های گرمسیری با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که می ‌توان با در نظر گرفتن نشان استاندارد آنها و مقایسه قیمت آن به همراه دریافت مشاوره از سوی کارشناسان هوبر ایزوگام مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قیمت ایزوگام مناطق گرمسیر با چسبندگی بالا

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیر

ایزوگام هایی که برای مناطق با آب و هوای بسیار گرم طراحی شده اند این قابلیت را دارند که با استفاده از بهترین مواد اولیه به کار گرفته در فرایند تولید آن بتوانند بهترین کیفیت را عرضه بدارند. ایزوگام های گرمسیری نمونه هایی با کیفیت از عایق های رطوبتی تولید شده از سوی کارخانه های برتر ایران می باشند که ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری را با توجه اقلیم های کشورهای گرمسیری در تناژ بالا به طور مکرر چندین بار طی سال صادرات می گردند.

بهترین قیر نفت پاسارگاد در بورس را با داشتن کیفیت عالی با برند معتبر می توانید توسط شرکت هوبر اقدام به خرید نمایید. هوبر توسط متخصصین خود انواع درجه یک از تولیدات ایزوام را در کشور شناسایی نموده و معرف حضور شما قرار می دهد.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

با درنظر گرفتن اقلیم سکونت خود لازم است در انتخاب ایزوگام بسیار دقت شود زیرا عایق های رطوبتی بر اساس آب و هوای مختلفی طراحی و تولید شده اند تا بتوانند بهترین حفاظت را از نفوذ رطوبت از سقف خانه ها داشته باشند و با دوام عمر بالا پایدار بمانند. به همین دلیل ایزوگام های مناسب برای پشت بام منازل را می‌توانید با در نظر گرفتن اقلیم با تماس با کارشناسان هوبر با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت تضمین شده تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *