کارخانه ایزوگام بام گام عایق ارومیه با تولیدات درجه یک

کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه

تولید عایق های رطوبتی درجه یک با توجه به کیفیت عالی مواد اولیه به کاربرده شده در تولید آن به عنوان محصولی خاص مخاطبان متعددی را دارد.

عمده مصارف ایزوگام های درجه یک در بخش صادرات می باشد. زیرا کیفیت عالی با دارا بودن قیمت بالاتر مناسب برای عرضه شدن در کشورهای خارجی جهت جذب به خرید بیشتر و اعتماد به محصولات پلیمری ایرانی خواهد شد.

کارخانه ایزوگام بام گام عایق ارومیه یکی از برترین تولیدکنندگان در این شهر می باشد که ضمن افزایش اشتغال زایی جوانان تواسته است با تولیدات متعدد و باکیفیت خود در فروش ایزوگام در بازارهای خارجی نیز سهمی مهم داشته باشد.

 کارخانه ایزوگام بام گام عایق ارومیه با تولیدات درجه یک

کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه

کارخانه ایزوگام بام گام عایق در ارومیه با توجه به تولیدات ایزوگام در عنواع مختلف از نظر روکش و ضخامت توانسته است با تنوع در عنواع محصولات خود و فروش خوب در بازارهای داخلی و خارجی یک منبع مناسب جهت جلوگیری از خام فروشی قیر به کشورهای خارجی باشد.

جهت ارتباط با کارخانه ایزوگام بام گام می توانید با تماس تلفنی توسط کارشناسان هوبر به صورت مستقیم با کارخانه ارتباط یابید و محصولات خود را مستقیم از مرکز تولیدی دریافت نمایید.

ایزوگام های این برند با دارا بودن نشان استاندارد ملی به صورت عمده و غیر حضوری توسط مرکز هوبر در اختیار همگان قرار می گیرد.

پخش عمده ایزوگام ارومیه مستقیم از کارخانه

پخش عمده ایزوگام با برندهای برتر ایزوگام در ارومیه که شرکت تولیدی بام گام ارومیه یکی از آن ها می باشد توسط شرکت هوبر انجام می پذیرد. با توجه به قیمت مناسب اعلام شده این مرکز از برند بام گام می توانید برترین های تولیدات استاندارد را با قیمتی بسیار عالی دریافت نمایید.

جهت اطلاع از قیمت های ایزوگام ها در عنواع ساده و روکش دار با تماس به کارشناسان از قیمت های روز آگاهی یابید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *