صادرات ایزوگام آذر گستر تبریز به ارمنستان

شماره تلفن کارخانه ایزوگام تبریز

ایزوگام شرق درب کارخانه یک منبع درآمد بسیار مناسب برای بسیاری از شرکت های بازرگانی و کارخانه های تولید کننده تبدیل شده است. زیرا به دلیل درخواست های مکرر از سوی کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه برای خرید ایزوگام های ایرانی سبب شده است که بسیاری برای فروش ایزوگام های با کیفیت ایرانی برای کشورهای مختلف اقدام نمایند.

به دلیل فروش ایزوگام با قیمت واقعی، برای کارخانه های تولیدکننده بسیار پر درآمد خواهد بود به همین دلیل صادرات ایزوگام به عنوان فعالیت اصلی بسیاری از کارخانه‌های تولیدکننده تبدیل شده است.

صادرات ایزوگام برای کشور ارمنستان در تناژ بالا بارگیری می شود. با توجه به سفارش مشتری در ارمنستان بهترین ایزوگام های ایرانی در انواع مختلف با پلمپ گمرکی برای ارسال آماده می گردد.

ایزوگام های آذر گستر در کنار سایر برندهای با کیفیت تولید شده و ایران توانسته اند بخش اعظمی از نیاز به عایق رطوبتی در کشور را ارمنستان را تامین نمایند.

صادرات ایزوگام آذر گستر تبریز به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان

ایزوگام شرق درجه یک از کارخانه آذر گستر با انتخاب مواد اولیه تیشرو و پلی استر با کیفیت و همراه قیر پالایشگاهی موجب تولید انواع ایزوگام های درجه یک از سوی این کارخانه شده است.

بر اساس فعالیت کارخانه در تولید انواع و کیفیت ایزوگام موجب رونق فروش در بخش صادرات شده است. ایزوگام های صادراتی از کارخانه آذرگستر را می توانید با قیمت بسیار مناسب از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید.

هوبر با فروش مستقیم از کارخانه می تواند بهترین مرجع برای خرید عمده مشتریان باشد. ایزوگام های آذر گستر را می توانید بر اساس نوع استفاده از انواع مختلف این برند خریداری نمایید.

مجوز های گمرکی به همراه نشان استاندارد بین المللی برای خرید این ایزوگام را از سوی شرکت هوبر می توانید با سلامت رول های تولیدی تهییه نمایید. ایزوگام های آذرگستر توسط شرکت هوبر برای کشورهای مختلف از جمله ارمنستان صادرات گشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *