صادرات انواع ایزوگام نفیس بام ارومیه

ایزوگام نفیس بام ارومیه

تولید ایزوگام های درجه یک و صادراتی از تمامی کارخانه های تولید کننده ایزوگام در سراسر کشور ایران می تواند حاکی از این باشد که فروش در بازارهای خارجی می‌تواند سود مناسبی را به همراه داشته باشد. بنابراین صادرات ایزوگام به عنوان هدف ایده آل برای کارخانه های تولیدکننده ایزوگام محسوب می شود.

یکی از مهم ترین تولید کنندگان ایزوگام در زمینه ایزوگام های صادراتی کارخانه نفیس بام ارومیه می باشد. این برند تمامی محصولات خود را با توجه به درخواست و سفارشات صورت گرفته با بالاترین درجه کیفی تولید و عرضه می نماید.

صادرات انواع ایزوگام نفیس بام ارومیه

مرکز پخش ایزوگام نفیس بام ارومیه

پخش ایزوگام در کارخانه نفیس بام ارومیه از طریق شرکت هوبر انجام می گیرد. این شرکت یکی از مهم‌ترین مراجع تامین کننده عایق های رطوبتی خریداران عمده در سراسر کشور می باشد.

عایق های رطوبتی نفیس بام از نوع درجه یک با قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده و چسبندگی بسیار عالی می توانند بهترین گزینه برای نصب شدن برای پشت بام ها و یا سطوح مختلف باشند. از دیگر شاخصه های ایزوگام های نفیس بام عدم پوسیدگی نسبت به قرار گرفتن در آب و هواهای مختلف می باشد که استفاده از مواد اولیه مرغوب و قیر پالایشگاهی به خوبی در آن مشهود است.

ایزوگام نفیس بام ارومیه

ایزوگام تولید شده از کارخانه نفیس بام ارومیه ضمن دارا بودن نشان استاندارد و تایید کیفیت از نظر سازمان استاندارد بین‌المللی می‌توانند با ارائه مدارک گمرکی به عنوان محصولی پرفروش در تمامی بازارهای خارجی و جهانی مورد معامله قرار بگیرند. کشورهای همسایه به دلیل مسافت نزدیک می توانند محصولات این برند را با قیمتی مناسب خریداری نمایند.

شرکت هوبر به عنوان مرکز فروش ایزوگام های نفیس بام از کارخانه می‌تواند تمامی عایق های رطوبتی درخواستی مشتریان را با کمترین قیمت در اختیار آنها قرار دهند.

جهت اطلاع از قیمت های ایزوگام های صادراتی با کارشناسان در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *