قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان ۱۱۷ در سال ۹۸ چقدر است؟

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان 117 در سال 98 چقدر است؟

در سال ۱۳۹۸ می توان انتظار داشت که قیمت قیر بشکه ای تهران، نوسان زیادی نداشته باشد و در نتیجه شرایط ایده آلی برای خرید عمده این ایزوگام ها ایجاد شده است. اما این که قیمت ایزوگام چقدر است و چگونه می توان انواع ایزوگام های مورد نیاز خود را سفارش داد، از اطلاعاتی است که در ادامه می توانید آن را کسب نمایید.

همانطور که می دانید سال ۹۷، با توجه به نوسانات شدیدی که در نرخ ارز ایجاد شده بود، قیمت ایزوگام هم با نوسانات بالایی همراه بود و همین مسئله یک سردرگمی در بازار ایجاد کرده بود که مشتریان نمی توانند تصمیم گیری مناسبی برای خرید ایزوگام داشته باشند.

اما در سال ۹۸ با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، چنین نوساناتی دیگر اتفاق نیفتاده و می توان یک بازار به نسبت آرام را انتظار داشت.

ایزوگام بام گستر دلیجان

ایزوگام بام گستر ۱۱۷ دلیجان برای عایق کاری خوب است؟

یکی از تولیدی های ایزوگام در دلیجان، شرکت ایزوگام بام گستر با شماره ثبت ۱۱۷ است که ارائه دهنده انواع ایزوگام های پلیمری و همچنین عایق های رطوبتی می باشد.

سال ۱۳۵۷، زمان شروع فعالیت های تولیدی این شرکت ایزوگام بوده و در ابتدا، ظرفیت تولید ۴ میلیون متر مربع ایزوگام را داشته است و بهره مندی از آزمایشگاه های مجهز برای بررسی سطح کیفی ایزوگام ها، عاملی شده تا مرغوب ترین ایزوگام ها را به بازار عرضه نماید.

از محصولات تولیدی شرکت ایزوگام بام گستر، موارد زیر را می توان نام برد:

  • ایزوگام فویلدار
  • ایزوگام پودری
  • الیاف پلی استر
  • پلی استر سوزنی
  • فویل آلومینیوم
  • تیشو

تمامی این موارد بیان شده در عملیات عایق سازی، مورد استفاده قرار می گیرد و این شرکت، علاوه بر استفاده از دستگاه های پیشرفته، از مواد اولیه مرغوب نیز در خطوط تولیدی خود استفاده می نماید.

تمامی این موارد سبب شده تا ایزوگام های بام گستر دلیجان، یک محصول خوب و تضمین شده برای عملیات عایق سازی شما به حساب آید.

ایزوگام بام گستر 117

لیست قیمت ایزوگام بام گستر با ضمانت ۱۲ ماهه

شرکت ایزوگام بام گستر برای محصولات خود، ضمانت های ۱۲ ماهه در نظر گرفته است که این مسئله، خود نشان از کیفیت بالا خواهد بود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]وجود ضمانت در فروش ایزوگام، عاملی برای رضایت مندی بیشتر مشتریان خواهد بود چرا که این اطمینان را دارند که در صورت بروز مشکل، بتوانند با کمترین هزینه ها، آن را رفع نمایند.[/box]

اما دریافت لیست قیمت ایزوگام به عنوان یکی از اطلاعات مهمی می باشد که مشتریان، پیش از خرید ایزوگام های خود، به دنبال آن هستند.

در نظر داشته باشید که محصولی مانند ایزوگام، به لحاظ قیمت، وابستگی شدیدی به نرخ ارز و همچنین قیمت نفت دارد.

از همین رو قیمت ایزوگام هم مانند مواردی که بیان شد، به صورت روزانه اعلام می شود.

بستر ایجاد شده در این سایت، موقعیتی را در اختیار مشتریان قرار داده تا در جهت خرید عمده انواع ایزوگام ها، با یک تماس بتوانند قیمت های روز را دریافت نمایند.

قیمت ایزوگام بام گستر

بازار فروش ایزوگام دلیجان با قیمت کارخانه

دریافت قیمت درب کارخانه ایزوگام های دلیجان می تواند شرایط رقابتی تری را برای خرید انواع ایزوگام فراهم آورد.

[highlight color=”gray”]دلیجان با دارا بودن بیشترین کارخانه های تولید کننده ایزوگام های عایق، بهترین بستر نیز برای فروش عمده ایزوگام خواهد بود.[/highlight]

در شرایط کنونی که مشتریان در هر شهری که باشند، نیاز به خرید عمده ایزوگام به همراه خدمات نصب و یا بدون نصب دارند، فروش اینترنتی ایزوگام می تواند یکی از بهترین روش های همکاری به حساب آید.

ما این روش تجاری را انتخاب نموده ایم تا در کنار آن بتوانیم خدمات بیشتری در جهت جلب رضایت مندی مشتریان، ارائه نماییم.

این رضایت مندی می تواند مربوط به دریافت مزیت هایی همچون سرعت بالای خرید ایزوگام، دریافت قیمت های رقابتی، کاهش هزینه های جانبی و … باشد.

همچنین این فرصت فروش ایزوگام، به مشتریان، این امکان را می دهد که در بازارهای خارجی هم بتوانند برای ثبت سفارشات خود اقدام نمایند.

فروش ایزوگام دلیجان

روند صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان، نیاز به یکسری مجوزها و گواهی نامه ها دارد که شرکت ایزوگام هوبر با دارا بودن تیم تخصصی خود و همچنین مجوزهای لازم، شرایط را برای صادرات ایزوگام به اقصی نقاط جهان فراهم ساخته است.

در حال حاضر با توجه به این که صادرات ایزوگام را به ده ها کشور جهان از قبیل ترکیه، افغانستان، ارمنستان، عراق، سوریه، لبنان، کویت و … به انجام می رسانیم، تلاش خود را در جهت گسترش بازارهای هدف خود قرار داده ایم.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بسته بندی و پلمپ بار ایزوگام و تحویل آن در لب مرزهای مورد نظر شما و یا در کشورهای مقصد، از توانمندی های گروه فروش ایزوگام هوبر می باشد.[/box]

شرایط همکاری ایجاد شده می تواند خدمات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهد که برای کسب مشاوره های رایگان، می توانید با ما در تماس باشید.