قیمت روز ایزوگام پشم شیشه ایران با کیفیت عالی

ایزوگام پشم شیشه ایران

قیر بشکه ای تهران را با قیمت های روز از کارخانه هم می توانید خریداری نمایید. کیفیت عالی چنین ایزوگام هایی از مهم ترین مزیت هایی خواهد بود که می توان از آن در انجام پروژه های عایق سازی رطوبتی استفاده نمود. فروش عمده ایزوگام های دلیجان در این سایت با حجم های مد نظر شما در هر شهری که باشید انجام می شود.

قیمت روز ایزوگام

قیمت رول ایزوگام با توجه به مشخصه ها و استانداردهایی که دارند مشخص می شود و شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران از محبوب ترین برندهایی است که عرضه کننده ایزوگام های خوب و باکیفیت درجه یک است و قیمت محصولات این کارخانه هم از جمله مواردی است که با توجه به شرایط بازار، اعلام می شود.

ایزوگام عایق رطوبتی

ایزوگام عایق رطوبتی پشم شیشه ایران، شامل چه مواردی می شود؟

شرکت تولیدی ایزوگام پشم شیشه ایران، ارائه دهنده ایزوگام های مختلفی است که از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • ایزوگام ساده
  • ایزوگام فویلدار
  • ایزوگام ماسه ای
  • ایزوگام تک لایه ای ترموباندی
  • ایزوگام سنگریزه ای
  • ایزوگام تک لایه ای پلی استر

این ها بخشی از تولیدات شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران می باشد که ارائه چنین عایق های رطوبتی، با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.

ایزوگام سنگریزه

ایزوگام سنگریزه ای برای چه مصارفی کاربرد دارد؟

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد، یکی از انواع ایزوگام های پشم شیشه ایران، اختصاص به ایزوگام های سنگریزه ای دارد.

این نوع ایزوگام ها با ضخامت ۲ تا ۵٫۵ میلیمتری تولید می شوند و از این قابلیت برخوردار هستند که به صورت تک لایه و یا دولایه، به مشتریان پیشنهاد شوند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]از ویژگی اصلی این دسته از ایزوگام ها می توان به مقاومت بالا و همچنین استحکام کششی بالای آن ها اشاره نمود که همین مسئله، استفاده از این ایزوگام ها را برای مصارف ساختمانی، پروژه های تاسیساتی، تونل، استخر و … امکان پذیر نموده است.[/box]

خرید ایزوگام فویل دار

خرید ایزوگام فویلدار، مستقیم از درب کارخانه دلیجان

یکی از دیگر محصولات شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران، مربوط به ایزوگام های فویلدار است که در تولید این دسته از ایزوگام ها هم از مواد اولیه مرغوب، از جمله از قیرهای پالایشگاهی استفاده می شود.

با توجه به فویل آلومینیومی به کار رفته در این نوع ایزوگام ها، استفاده از آن ها در محل هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند، می تواند مناسب باشد چرا که می تواند طول عمر ایزوگام را افزایش داده و از میزان پوسیدگی، بکاهد.

در صورتی که تصمیم به خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه دلیجان داشته باشید، این امر برای شما امکان پذیر شده است.

به این نحو که شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در اختیار شما قرار داده شده است، برای تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام، اقدام نمایید.

با این تماس، هم از قیمت روز انواع ایزوگام مطلع می شوید و هم می توانید ثبت سفارشات عمده خود را به سادگی به انجام رسانید و در حال حاضر، این سایت به عنوان فرصتی برای سفارشات عمده شما به حساب می آید.

صادرات ایزوگام

آیا امکان صادرات ایزوگام پشم شیشه ایران، وجود دارد؟

کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران هم توانسته در لیست کارخانه هایی قرار گیرد که ایزوگام هایی باکیفیت صادراتی، به بازار عرضه می نماید و در نتیجه می توان برروی صادرات انواع ایزوگام های عایق رطوبتی آن نیز فعالیت نمود.

اما با توجه به این که انجام امور گمرکی و پلمپ بار، باید توسط کارخانه انجام پذیرد، ما این خدمات را توسط کارشناسانی مجرب به انجام می رسانیم.

در حال حاضر با تجربه صادرات ایزوگام به بیش از ده کشور جهان، این آمادگی را برای همکاری با دیگر کشورها به جهت عرضه ایزوگام های خوب و درجه یک نیز داریم.

ایزوگام های سفارشی صادراتی، از دسته ایزوگام هایی است که مشتریان بتوانند با توجه به نیاز خود، اقدام به سفارش نمایند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در امر صادرات ایزوگام، شناخت نیاز مشتریان هر کشوری، از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور مثال اگر برای صادرات ایزوگام به افغانستان، برنامه ریزی کرده اید، باید در نظر داشته باشید که ایزوگام هایی با ضخامت ۳ میلیمتر، برای این کشور مناسب خواهد بود چرا که قیمت های مقرون به صرفه ای نیز دارد.[/box]

می توانید مشاوره های کامل تر برای خرید عمده ایزوگام را ضمن تماس با راه های ارتباطی زیر، به دست آورید.