بهترین ایزوگام برای استخر با قیر پلیمری

ایزوگام مخصوص استخر

عایق کاری استخرها به واسطه ایزوگام یکی از انواع ایزولاسیون جهت جلوگیری از نشت آب به کف و دیواره استخرها به شمار می‌آید، که البته انتخاب نوع ایزوگام می‌تواند در میزان دوام عمر عملکرد ایزوگام تاثیر مستقیمی داشته باشد. کارخانه های متعددی ایزوگامهای مخصوص استخرها را تولید می نمایند از همین جهت انتخاب در میان رقابت موجود نیازمند مشاوره دقیق در انتخاب ایزوگام می باشد.

بهترین ایزوگام برای استخر با قیر پلیمری

عایق جدید استخر

عایق کاری استخرها به واسطه ایزوگام از آنجایی که فشار آب در طول دراز مدت ممکن است به ایزوگام آسیب وارد نماید لازم است از بالاترین کیفیت برای خرید ایزوگام استفاده شود. عموما از ایزوگام های دولایه و سه لایه جهت عایق کاری استخر استفاده می شود تا عملکرد بهتری را داشته باشد.

لازم است قبل از اجرای ایزوگام کاری تمام کف و دیواره های استخر زیرسازی های لازم انجام شود و سپس توسط قیر پلیمری ۶۰ / ۷۰ به طور کامل پوشانده شود و ایزوگام برای نصب در مرحله آخر اجرا شود در این صورت دوام عمر عایق کاری استخر افزایش می یابد.

ضخامت انواع ایزوگام

ضخامت و تعداد لایه های ایزوگام مهمترین نقش را در پایداری ایزوگام دارد. زیرا گاهی به علت عدم کیفیت ایزوگام و یا نصب نادرست به مرور زمان ایزوگام دچار ترک خوردگی شکستگی می‌شود. از این طریق آب توسط دیواره های استخر نشت پیدا می کند. استفاده از ایزوگام های فویل دار ضخامت بالا و وزن رول های بالا می ‌تواند عملکرد بهتری را از خود نشان دهند با این شرط که توسط قیر پلیمری نصب شده باشند.

اجرای ایزوگام استخر با بهترین قیر پلیمری

شرکت هوبر بهترین ایزوگام های مصرفی برای استخر ها را با دارا بودن نشان استاندارد برای شما معرفی می نماید. انتخاب برند معتبر و با کیفیت از این شرکت و استفاده از نصاب ماهر در هنگام نصب ایزوگام و اجرای زیرسازی های لازم توسط مصرف کننده به یقین بهترین حفاظت از استخر و جلوگیری از هدر رفت آب فراهم می شود.

جهت اطلاع از انواع مختلف ایزوگام مناسب برای استخر و قیمت آنها با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *