لیست قیمت ایزوگام ارزان کارخانه تبریز

,
لیست قیمت ایزوگام ارزان کارخانه تبریز

 

تبریز یکی از اصلی ترین شهر های ایران در زمینه تولید ایزوگام است. این شهر با داشتن کارخانجات تولیدی عایق متعدد، تبدیل به یکی از قطب های تجاری ایران در این زمینه شده است. کیفیت محصولات در برخی از این کارخانجات تا حدیست که نه تنها مشتریان داخلی، بلکه مشتریانی از دیگر نقاط جهان نیز دارد. برند های متعددی در این منطقه حضور داشته و محصولاتی با لیست قیمت ایزوگام ارزان و متنوع، و انواع گوناگون در اختیار مشتری قرار می دهند؛ تا خریداران بر اساس موقعیت جغرافیایی سازه خود بتوانند بهترین نمونه را تهیه کنند.

با توجه به گستردگی خریداران از نقاط مختلف، امکان ارسال تمامی محصولات موجود بوده؛ تا محدودیت خریداری از بین رفته و محصولات در سریع ترین زمان به دست خریدار برسند.

تماس ایزوگام هوبر

مزیت های استفاده از ایزوگام تبریز

تبریز، از تولید کنندگان برتر در زمینه انواع عایق های رطوبتی محسوب می شود. این شهر دسترسی عالی به منابع قیر پالایشگاهی داشته؛ و نیز از بهترین مواد اولیه مثل تیشو و پشم شیشه برای تولیدات استفاده می کند. با توجه به حضور تعداد کارخانجات متعدد در این منطقه، رقابت اقتصادی جریان دارد. به نحوی که هر برند سعی بر این دارد تا محصولاتی با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت را ارائه دهد. این کار در نهایت به نفع فروشنده و همچنین خریدار خواهد بود. در صورت مراجعه به این کارخانجات، مشتری به انواع لیست قیمت ایزوگام ارزان دسترسی خواهد داشت.

از طرف دیگر، این شهر به بازارچه های مرزی نزدیک تر بوده و برای خریداران خارج از کشور نیز یک مزیت مهم محسوب می شود. چرا که هزینه های ارسال کاهش پیدا می کند.

معرفی بهترین نوع ایزوگام ارزان قیمت

معرفی بهترین نوع ایزوگام ارزان قیمت

در برخی شرایط، هزینه ها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و مصرف کننده نیاز به کاهش شدید هزینه ها دارد. در این زمان، نیاز است تا محصولاتی با کمترین قیمت دریافت نماید.

برخی از کارخانه ها برای محصولاتی با سطح کیفی پایین، قیمت کمتری نیز دریافت می کنند. در این نوع عایق ها از قیر دمیده استفاده شده که منجر به کاهش شدید کیفیت می گردد. اما بعضا برخی برند ها با در نظر گرفتن تخفیفاتی، محصولات با کیفیت ارزان نیز تحویل می دهند. از جمله برند های مرغوب و با هزینه مناسب، می توان برند های:

 • سهند عایق تبریز
 • پشم شیشه تبریز
 • سپربند تبریز
 • عایق بام تبریز
 • بام گستر تبریز  
 • حفاظ بام
 • عایق کار
 • شیداان
 • کلانتر
 • آذربایجان

را نام برد.

 

ایزوگام استاندارد در مناطق سردسیری

ایزوگام های معمولی و یا بی کیفیت در شرایط دمای بسیار پایین، قابلیت تحمل کمی داشته و ممکن است بسرعت ترک بخورند. این کار منجر به عدم کارایی مطلوب می گردد. به همین دلیل نیاز است از ساختاری مقاوم به برودت استفاده شود. این نوع عایق ها از ضخامت بالاتر از ۳٫۵ میل برخوردار بوده و در شرایط سفارشی می توانند به ۵ میل هم برسند. قیر به کار رفته در این ایزوگام ها از نوع پلیمری و الاستیکی از نوع BPE است.

ساختار انان بسیار منعطف است. به نوعی که به نحو مطلوبی روی سطح مورد نظر قرار گرفته و از خشکی و شکنندگی برخوردار نیستند.

وزن این محصول باید رقمی در حدود ۴۰ کیلوگرم باشد. همچنین بوی مطبوعی دارند. این بو نباید مشابه با بوی مازوت و یا لاستیک سوخته باشد. در تماس عایق مرغوب با دست، لکه های سیاه روی دست باقی نمی ماند.

دمایی که می توانند تحمل کنند، از -۳ درجه شروع شده و بنا به کیفیت محصول، می تواند تا -۲۵ درجه را نیز تحمل کند.

برند های عرضه شده در نمایندگی های تبریز

برند های موجود در نمایندگی های تبریز

برند های بسیار متعددی در این مناطق حضور دارند. هر یک از این مارک ها محصولاتی با سطح کیفی متنوعی ارائه داده و لیست قیمت ان نیز از تنوع بالایی برخوردار است.

از جمله برند های شناخته شده در تبریز، می توان:

 • سهند عایق تبریز
 • پشم شیشه تبریز
 • سپربند تبریز
 • عایق بام تبریز
 • بام گستر تبریز
 • آل سال بام
 • شمایل بام
 • دام بام شرق
 • ایران شرق
 • سالمیران

را نام برد. البته کارخانه ها به این لیست محدود نشده اند.

در این بین، کارخانجاتی که بتوانند تخفیفات بیشتری برای محصولات خود در نظر بگیرند و مرغوبیت بالاتری ایجاد نمایند، می توانند مشتریان بیشتری برای ایزوگام های خود داشته باشند.

لیست قیمت ایزوگام در کارخانه های تبریز

قیمت این اقلام رقم ثابتی نیست. عوامل متعددی مثل قیمت قیر، تیشو، پلی استر و غیره همگی در نرخ نهایی تاثیرگذار هستند. در نتیجه این امر، بعضا ممکن است نرخ به طور روزانه تغییر پیدا کند. برای دستیابی به قیمت های بروز رسانی شده، می توان از طریق مراجعه تلفنی با دفاتر فروش و نمایندگی ها، و نیز مراجعه حضوری اقدام نمود.

علاوه بر این، در حال حاضر تقریبا تمامی برند ها دارای وبسایت های فروش هستند. در این وب سایت ها قیمت مرتبا آپدیت شده و گزینه ای سریع و اسان برای مطالعه افراد است.

لیست قیمت ایزوگام در کارخانه های تبریز

خرید ایزوگام دولایه با قیمت مناسب به صورت عمده

یکی از پرفروش ترین انواع ایزوگام در ایران، نوع دولایه است. بسیاری از سازندگان سازه های ساختمانی از این نوع عایق برای ساختمان ها استفاده می کنند. این افراد نیاز به خرید ایزوگام به صورت عمده دارند. طبیعتا با خرید عمده، قیمت نسبت به نوع تکی کاهش بسیاری پیدا می کند.

برای کاهش هرچه بیشتر قیمت ها، افراد می توانند خرید را مستقیما و از درب کارخانه انجام دهند. با این روش، واسطه های فروش حذف شده اند. قیمت درب کارخانه و به صورت عمده، تقریبا در کمترین میزان قرار دارد. برای انجام این روش، بعضا نیاز به مراجعه حضوری نیز وجود ندارد. بلکه خریدار می تواند با دفتر فروش مستقر در کارخانه تماس گرفته و خرید را به صورت غیر حضوری انجام دهد.

با ثبت سفارش و پرداخت بیعانه، محصولات در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر ارسال می شوند.

معرفی محصولات ممتاز کارخانجات ممتاز ایران

هر برند، انواعی مختلف از عایق ها را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. این محصولات می توانند از سطوح کیفی و ویژگی های متنوعی برخوردار باشند تا بتوانند با نیاز تمامی افراد سازگاری داشته باشد. در این بین، برخی از نمونه ها دارای مشخصاتی همچون:

قیر با کیفیت

مواد اولیه مرغوب

شرایط کاملا استاندارد و درجه یک

هستند؛ اما گاها نمونه های با کیفیت معمولی، قیر دمیده و یا شرایط سفارشی نیز موجود هستند. با مراجعه به دفاتر و نمایندگی ها، می توان به لیست تمامی انواع محصولات دسترسی داشت؛ ضمن دریافت مشاوره، ممتاز ترین و با کیفیت ترین آیتم ها را انتخاب کرد.

معرفی محصولات ممتاز کارخانجات ممتاز ایران
قیمت ایزوگام صادراتی ارزان

ایزوگام های صادراتی از برترین نمونه های عایق هستند. این محصولات دارای تمامی استاندارد های اداره استاندارد بوده و مواد اولیه آنان مورد تایید این ارگان قرار گرفته است. نمونه های صادراتی به طور گسترده ای توسط مشتریان داخلی و خارجی خریداری می شود.

با توجه به سطح کیفی بالای این نوع عایق، قیمت آن نسبت به برخی دیگر از محصولات با درجه دو و سه، مقداری بیشتر است.

با خرید ایزوگام صادراتی از درب کارخانه، قیمت آن به نحو چشمگیری کاهش پیدا می کند. این کاهش روی هر رول لحاظ شده و برای خریدار، رقم مقرون به صرفه ای را در هزینه های نهایی کمتر می کند.

به روز ترین لیست قیمت ایزوگام ارزان

به منظور دستیابی به بهترین قیمت ها، نیاز است تا افراد مرتبا لیست های به روز رسانی شده را بررسی کنند. با توجه به نوسان دائمی قیمت ها، بررسی مداوم کمک می کند تا خریدار بتواند محصول مورد نظر را در شرایطی با کمترین قیمت خریداری کند. معمولا برای دستیابی به لیست قیمت ایزوگام ارزان ، سایت های هر محصول گزینه ای مناسب محسوب می شوند. اما روش سریع تری نیز وجود دارد و ان ارتباط مستقیم با دفتر فروش کارخانه است. کارشناسان فروش در این دفاتر مستقیما با نرخ های لحظه ای در ارتباط هستند. در نتیجه تنها با یک تماس، می توان قیمت لحظه ای یک نوع عایق یا چندین نوع را دریافت کرد.

به روز ترین لیست قیمت ایزوگام ارزان

رضایت مشتری خریدار ایزوگام در گرو چیست ؟

اقلامی که بتوانند همزمان دارای مزایایی همچون :

 1. کیفیت بالا
 2. عمر و ماندگاری طولانی
 3. سطح حفاظتی بالا
 4. قیمت کم به ازای هر رول
 5. تخفیف در هزینه های جانبی
 6. سرعت بالای ارسال سفارشات
 7. ضمانت نامه
 8. خدمات پس از فروش

باشند، بهترین گزینه برای خرید محسوب می شوند. با داشتن این ایتم ها مشتریان سطح رضایت بالایی از خرید خود خواهند داشت. هزینه های جانبی شامل مواردی همچون ارسال و هزینه نصاب و غیره هستند. همچنین ضمانت نامه شامل :

 • ضمانت سلامت ارسال محصول
 • سلامت محصول حین نصب
 • تعمیرات رایگان حین دوره گارانتی

هستند.

تماس ایزوگام هوبر

نمایندگی های ایزوگام با کیفیت مطلوب در تبریز

با توجه به تعدد برند های موجود در تبریز، نمایندگی های زیادی نیز در این شهر موجود هستند. با اطلاع از وبسایت یا شماره تلفن هر برند، می توان لیست نمایندگی های ان مارک را دریافت نمود. معمولا برند ها در هر شهر دارای نمایندگی فعال هستند. اما گاها برخی شهر های کوچک در اطراف مرکز استان، فاقد نمایندگی هستند؛ که به این منظور باید با دفتر مستقر در نزدیک ترین نمایندگی ارتباط داشت.

نمایندگی های ایزوگام با کیفیت مطلوب در تبریز

خرید ایزوگام ارزان از نمایندگی های سراسر کشور

نمایندگی ها، مراکز معتبر و دارای فروش از هر کارخانه هستند. این مراکز نسبت به سایر محل های فروش، از اعتبار بیشتری برخوردار هستند و نسبت به فروشگاه های ازاد، قیمت کمتری برای اقلام در نظر می گیرند. به منظور خرید ایزوگام های ارزان، می توان با برند های معتبر و متفاوت تماس حاصل نمود تا به بهترین قیمت دسترسی پیدا کرد. تخفیف می تواند روی رول های ایزوگام باشد؛ و یا روی هزینه ارسال، هزینه نصاب و غیره لحاظ شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *