ایزوگام تبریز تولید عمده صادراتی

بهترین شرکت ایزوگام صادراتی تبریز

کارخانه های تولید ایزوگام با هدف قراردادن صادرات ایزوگام تلاش خود را در جهت تولید ایزوگام های بسیار مرغوب قرارداده اند.

تولید عایق های رطوبتی از کارخانه تبریز با دارا بودن کیفیتی بسیار عالی بر اساس استفاده از مواد اولیه باکیفیت و قیر پالایشگاهی مرغوب محصولات خود را در دسته بندی عایق های رطوبتی صادراتی تولید می نماید.

با توجه به اینکه نیاز کشش بازار در داخل کشور بر مبنای قیمت ایزوگام صورت می پذیرد لازم است محصولاتی را متناسب با توانایی خرید مردم و کیفیت مناسب عرضه داشت، به همین دلیل کارخانه تبریز با تولید انواع بهترین ایزوگام ها با قیمت مناسب برای فروش در داخل کشور و نیز ایزوگام هایی درجه یک برای صادرات در امر فروش خوب موفق بوده است.

ایزوگام تبریز تولید عمده صادراتی

ایزوگام صادراتی تبریز

تولید عمده عایق رطوبتی بر اساس نیاز بازار انجام می پذیرد. ایزوگام های صادراتی با داشتن کیفیت عالی با ضخامت بالای سه و نیم میلیمتر و وزن رول های متناسب با ضخامت همراه با درج مشخصات فنی بر روی لیبل آماده بارگیری می شوند.

ایزوگام های صادراتی جهت دریافت نشان استاندارد برای  صادرات نمونه‌ای از محصول را برای آزمایشگاه های تخصصی ارسال می نمایند تا میزان درصد قیر مصرفی را بر اساس آنچه که بیان شده مورد سنجش قرار دهند و با توجه به مطلوب بودن کیفیت ارائه شده مجوزهای لازم را عرضه می کنند.

کارخانه تبریز با دریافت نشان استاندارد جهت صادرات عمده محصولات خود را بر اساس سفارش مشتری برای کشورهای مختلف صادرات می نماید.

شرکت هوبر می تواند افرادی را که برای صادرات ایزوگام کارخانه تبریز تمایل دارند را در این امر همراهی نماید. زیرا با داشتن تجربه لازم در زمینه صادرات و قیمت بسیار مناسب ایزوگام ها می تواند مرجع مناسبی برای صادرات انواع ایزوگام محسوب شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه صادرات و قیمت روز ایزوگام می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *