ایزوگام طرح دار استخری درجه یک ارومیه

ایزوگام طرح دار ارومیه

ایزوگام درجه یک با فعالیت خود بر اساس استفاده از فناوری و تجهیزات بروز توانسته است انواع باکیفیتی از عایق های رطوبتی را تولید کند. ایزوگام های طرح دار نمونه هایی باکیفیت و جدید تولید شده‌ از کارخانه ارومیه می باشند که ضمن برخورداری از کیفیت و قیمت مناسب می تواند در جایگاهی بالاتر از ایزوگام های طرح دار وارداتی قرار بگیرند.

ایزوگام های طرح دار ارومیه را با توجه به تنوع بالا می توانید به راحتی انتخاب نمایید. همچنین کارخانه با پذیرش سفارش ایزوگام مورد نظر شما می تواند محصول با کیفیتی را برای شما تولید نماید

ایزوگام طرح دار استخری درجه یک ارومیه

ایزوگام طرح دار استخری

یکی از برترین تولیدات ایزوگام طرح دار از سوی کارخانه ارومیه و ایزوگام های مناسب برای عایق کاری استخرها می باشد. ایزوگام های طرح دار با رنگ متناسب با کاربری استخر یعنی رنگ آبی می‌تواند علاوه بر افزایش جلوه بصری با مقاومت خوب در برابر هرگونه خراشیدگی و آسیب های احتمالی در طول زمان طولانی از استخر حفاظت نماید.

ایزوگام های استخر را می توانید در انواع پرفروش لانه زنبوری و یا موزاییکی و یا حتی آجری انتخاب کنید. با توجه به کیفیت این برند لازم است از نصاب ماهر در جهت نصب استفاده شود تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

ایزوگام طرح دار درجه یک ارومیه

ایزوگام درجه یک توانسته است با تولید ایزوگام های استخری درجه یک به عنوان یکی از مهمترین مراکز تولید ایزوگام با کیفیت طرحدار در ایران شناخته شود. با استفاده از مواد پلیمری درجه یک ایزوگام های طرح دار ارومیه تولید می‌شوند.

نوع متریال به کار برده شده و رنگ مورد استفاده در تولید این نوع عایق های رطوبتی با بالاترین درجه کیفیت می‌تواند استقامت خوبی را در طول مداومت در استفاده از آن از خود بروز دهند.

جهت خرید انواع ایزوگام های طرح دار استخری ارومیه با کارشناسان هوبر ئر ارتباط باشید تا محصول را با قیمت ارزان خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *