نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران | خدمات نصب ایزوگام | شرکت هوبر

قیمت ایزوگام پلیمری

قیمت محصولات ایزوگام دلیجان

از برترین <ایزوگام حفاظ باران  تولید شده در کشور، می توان به ایزوگام دلیجان از شرکت هوبر اشاره کرد. این شرکت با داشتن سال ها تجربه و دانشی عملی توانسته نسل برتری از ایزوگام را به هم وطنان ارائه کند که تمامی استاندارد های جهانی را دارا بوده و علاوه بر رفع نیاز داخل، به دیگر کشور ها نیز صادر می شود.

ایزوگام دلیجان به دلیل تقاضای بالایی که دارد، در تمام شهر های کشور از جمله تهران نمایندگی دارد و این نمایندگی های معتبر، علاوه بر فروش محصول، خدمات پس از فروش همانند خدمات نصب توسط مجرب ترین افراد را نیز فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های نمایندگی تهران تماس حاصل نمایید.

شرکت ایزوگام دلیجان با محصول برند بردین

ایزوگام بردین نامی آشنا در محصولات صادراتی بوده و مواد اولیه به کار رفته در این ایزوگام، از بهترین و با کیفیت ترین مواد نفتی است.

شرکت ایزوگام دلیجان محصول خود را با برند بردین عرضه کرده و توانسته بخش زیادی از نیاز داخل به این محصول را برطرف نماید. کارخانه ی ایزوگام بردین با تولید ایزوگام های پلیمری و تک لایه و دولایه و فویل دار، در میان رقیبان از تنوع بالایی برخوردار است و برای هر نوع مصرف مناسب است.

اگر به دنبال ایزوگام مناسب برای منازل و سطوح مختلف هستید، پیشنهاد ما ایزوگام برند بردین است که در طی سال ها، آزمون خود را پس داده است.

ایزوگام پشم شیشه پارسا

خرید ایزوگام پشم شیشه پارسا دلیجان

ایزوگام های تولیدی شرکت دلیجان، در انواع مختلف و کیفیت های متفاوتی هستند و دلیل این امر، پوشش دادن هر نوع مصرف در هر نوع سطحی است.

ایزوگام پارسا محصول شرکت دلیجان، توانسته در مدت کوتاهی، رقیب مهمی برای دیگر نمونه های موجود در بازار شود و بخش  زیادی از نیاز داخل را برطرف می کند. از نمونه های برتر ایزوگام پارسا، می توان به ایزوگام پشم شیشه اشاره کرد که از بهترین عایق ها برای هر نوع مکانی است.

خرید ایزوگام پشم شیشه پارسا، این امکان را برای خریدار به وجود می آورد تا بتواند ایزوگام با کیفیت را باقیمتی ارزان از همه جا، تهیه کند و تا سال های طولانی از کارایی آن اطمینان داشته باشد.

ایزوگام دلیجان، مستقیم از کارخانه عرضه می شود

ایزوگام دلیجان در تمام نقاط کشور توسط نمایندگی های مجاز در حال فروش است و علاوه بر این شما می توانید از خدمات نصب در صورت وجود نیز بهره ببرید. یکی از مزیت های ایزوگام دلیجان، عرضه ی ان به صورت مستقیم از کارخانه به دست مشتری است و همین امر، باعث کاهش چشم گیر هزینه ها از قبیل هزینه حمل و نقل، دلال و…می شود.

برای خرید ایزوگام در انواع مختلف با مارک دلیجان و مستقیم ازکارخانه با ما تماس بگیرید.

علاوه بر این ها، خرید ایزوگام از درب کارخانه این اطمینان را به خریدار می دهد که محصول اصل را تهیه کند چرا که بسیاری از شرکت ها اقدام به فروش محصول تقلبی نیز می کنند.

فروش عمده انواع ایزوگام دولایه

ایزوگام ونوس دلیجان در دو دسته ی یک لایه و دو لایه در بازار وجود دارند و هر کدام بنا به نیاز فرد انتخاب می شوند. نوع دو لایه ی ایزوگام با داشتن ضخامت بیشتر و پلی استر و تیشو قیر اندود شده، از کیفیت بیشتری برخوردار است و لایه ی بیشتر باعث افزایش عمر محصول شده اما به همان نسبت نیز از انعطاف کمتری نسبت به یک لایه برخوردار است.

اگر ساختمان شما متراژ بالایی دارد و یا برای پشت بام کارگاه و کارخانه نیاز به ایزوگام دارید، و نگران قیمت بالای آن هستید پس بهتر است تا خرید عمده را انتخاب کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

شرکت ما برای رفاه حال شما عزیزان، خرید عمده انواع ایزوگام را راه اندازی کرده تا با کم ترین قیمت، بتوانید محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. فروش عمده ی محصول در بیشتر شهرهای کشور توسط مراکز فروش فراهم است اما برای خریدی مطمئن تر می توانید روی ما حساب کنید.